Šokoladinės juostelės

Dalintis:

Traškūs iš išorės, o viduje minkštutėliai – šie nuostabūs sausainėliai su rytine kava ar arbata tiesiog nepakeičiami. Ir jums nereikės degti jokių aromaterapinių žvakių, nes visi namai kvepės šokoladu ir vanile.

Iškepti šiuos sausainius ilgai neužtruksite, tik svarbiausia – nepamirškite sviesto išimti iš šaldytuvo prieš gerą pusdienį ir neperkepkite.

Šokoladinės juostelės

Reikės:

100 g labai minkšto kambario temperatūros sviesto,
60 g cukraus,
3 šaukštų šviesaus cukraus sirupo,
2 šaukštų kakavos miltelių,
140 g miltų,
4 šaukštų miltų tešlos formavimui,
0,5 šaukštelio valgomosios sodos,
1 šaukštelio vanilinio cukraus,
žiupsnelio druskos.

Orkaitę įkaitinkite iki 175 laipsnių. Kepimo skardą truputį patepkite aliejumi ir išklokite kepimo popieriumi.

Į dubenį sudėkite sviestą, cukrų, cukraus sirupą ir elektriniu plaktuvu dideliu greičiu plakite iki purios masės apie 12 minučių. Kas 5 minutes plaktuvą sustabdykite ir mentele išmaišykite masę, kad būtų vientisa.

Atskirame dubenyje sumaišykite sausus produktus: miltus, kakavą, sodą, vanilinį cukrų ir druską. Į dubenį su sausais produktais krėskite išplaktą sviestą ir mentele išmaišykite iki vientisos masės.

Darbastalį pabarstykite miltais, iš tešlos švelniai suformuokite vientisą gabalą. Tešla bus minkšta ir šiek tiek turi lipti prie rankų. Tešlą padalykite į dvi apylyges dalis ir suformuokite du skardos ilgio (apie 45 cm) ritinėlius. Į skardą juos dėkite 15 cm atstumu, nes kepdama jis išsiplės. Tešlos ritinėlius delnais suplokite į 0,7 cm storio juostas, pabarstykite miltais ir švelniai paspauskite šakute, palikdami dantukų žymes.

Kepkite vidurinėje orkaitės dalyje apie 15 minučių, kol paviršius pradės šiek tiek trūkinėti. Skardą su iškeptomis sausainių juostomis išimkite iš orkaitės, leiskite 2 minutes atvėsti ir aštriu peiliu supjaustykite įstrižomis juostelėmis. Pjaustykite tik šiltą, nes atvėsusi labai trupės.

Skanaus!

Daugiau receptų www.karstakose.com
FB Karšta košė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą