fbpx

Sporto tradicijas palaikantys tinklinio mėgėjai sukvietė į turnyrą

Dalintis:

Tauragės tinklinio sporto klubas „Šilas“ laikosi savo tradicijų ir palaikydami ryšius su kitų miestų komandomis organizavo tinklinio mylėtojų turnyrą. Jame rungėsi moterų ir vyrų atskiri pogrupiai.

Praėjusį savaitgalį Tauragės sporto centro salėse vyko Tauragės tinklinio mylėtojų turnyras, organizuojamas ne vienerius metus. Kaip sako šio sporto klubo prezidentas Justas Vorochas, klubas „Šilas“ turi gilias tradicijas, palaiko ryšius su tinklinio klubais iš kitų miestų ir nuolat dalyvauja bendruose turnyruose. Žinoma, praėjusiais metais dėl pandeminės situacijos turnyro suorganizuoti nepavyko.

Savaitgalį vykusio turnyro metu moterų pogrupyje susirungė 6 komandos – iš Tauragės, Klaipėdos, Šiaulių, Jonavos, Gargždų ir Pagėgių. Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos „Viesulo“ atstovės. Ant antrosios vietos pakylos stojo Šiaulių „Uniqa“ merginos, o trečią vietą pelnė „Aušrinės“ žaidėjos iš Jonavos. Nors šįkart tauragiškės savo priešininkėms nusileido ir užėmė 6-tą vietą, Tauragės „Šilo“ prezidentas neslepia pasididžiavimo jomis.

Šįkart turnyre dalyvavo kiek mažiau vyrų komandų – registruotos 5-ios komandos. Nugalėtojais tapo gargždiškiai. Kelmės „Spartakas“ išplėšė antrosios vietos apdovanojimą. Tauragiškiams atiteko trečioji turnyro vieta. Iš Jonavos atvažiavę „Dobilo“ žaidėjai liko 4-ti, o Pagėgių atstovai – 5-ti.

– Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie turnyro organizavimo. Taip pat visiems klubams, kurie dalyvavo. Tikiuosi, aikštelėje susitiksime dar ne kartą, – kalbėjo J.Vorochas.

Tauragės tinklinio klubas „Šilas“

Tauragės tinklinio klubo „Šilas“ vyrų komandai priklauso: Justas Vorochas, Voldemaras Knystautas, Aidas Gaudiešius, Vilius Bikneris, Giedrius Maziliauskas, Gvidas Klietkus, Mindaugas Banzinas. Naudingiausio žaidėjo vardą uždirbo Mindaugas Banzinas.

Merginų komandą sudaro Justė Karbauskytė, Meda Dubauskaitė, Paulina Pagojutė, Guoda Mejeraitė, Ana Marija Runzaitė, Gineta Turauskaitė. Naudingiausia žaideja – Paulina Pagojutė

Turnyre teisėjavo Vita Ravinkienė, Darius Dubauskas, Raimondas Banzinas, Darius Jonikas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą