fbpx

Tauragiškės boksininkės grįžo su medaliais

Dalintis:

Kaune, Lietuvos sporto universiteto salėje vykusiame šių metų Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate trys tauragiškės iškovojo medalius. O viena jų – Paulina Lazdauskaitė tapo šalies čempione svorio kategorijoje iki 57 kg.

Lapkričio 17-21 dienomis Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate dėl medalių varžėsi 70 boksininkų ir boksininkių. Tauragės sportininkai šiame čempionate iškovojo vieną pirmąją ir dvi antrąsias vietas.

Tauragės bokso klubas „SC KOVA“ savo feisbuko paskyroje praneša, kad šalies čempione svorio kategorijoje iki 57 kg tapo Paulina Lazdauskaitė. Antrąją vietą toje pačioje kategorijoje iškovojo Rugilė Altaravičiutė. 2019 metų geriausia Lietuvos boksininkė, tauragiškė Iveta Lešinskytė šiame čempionate liko antra ir iškovojo sidabro medalį. Ją minimaliu skirtumu – 3:2 – nugalėjo Gabrielė Stonkutė iš Kauno, kuri praėjusiais metais tapo Europos jaunimo merginų bokso čempione.