Tėvo dienos bėgimo varžybose pasveikinti jauniausias ir vyriausias bėgikai

Dalintis:

Sekmadienį minint Tėvo dieną Tauragės bėgimo klubas pakvietė pagerbti savo tėčius ir aktyviai praleisti laiką. Didelis būrys bėgikų stojo prie starto linijos.

Minint Tauragės miesto šventę, kuri tęsis iš viso net 11 dienų, į renginių sąrašą įtrauktas ir Tauragės bėgimo klubo organizuotas bėgimas Tėvo dienai paminėti. Pirmą kartą organizuotame bėgime registravosi didelis būrys dalyvių, kurie ruošėsi bėgti vieną iš trijų distancijų. Tėveliai su mažyliais galėjo išbandyti jėgas 600 m bėgime, o vyresni stojo varžytis 3,3 km bei 10 km trasoje.

Starto linija bėgikams buvo Bažnyčių gatvėje, priešais Tauragės Švč. Trejybės bažnyčią Visoje Bažnyčių gatvėje, dalyje Stoties gatvės buvo uždarytas eismas automobiliams. 3,3 km ir 10 km distancijų bėgikams buvo suplanuota trasa iki Meilės alėjos, grįžtant Vytauto ir Bažnyčių gatve atgal, kur specialia įranga buvo matuojamas finišavusiųjų laikas.

Tėvo dienos bėgimas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Paskelbus startą buvo matyti besišypsantys bėgikų veidai, puiki nuotaika. Net ir pavargę, jau visai arti finišo bėgantieji šypsojosi ir mojo fotografams.

Apdovanojimai išdalinti greičiausiems bėgikams pagal amžiaus grupes. Pagal užfiksuotą bėgimo laiką matyti, kad greičiausiai 3,3 km trasą įveikė Tauragės bėgimo klubo atstovas, varžęsis gimusių 1983-1992 m. grupėje – trasą įveikė per 11 min. 54 s. Tarp moterų geriausią bėgimo laiką pademonstravo taip pat Tauragės bėgimo klubui priklausanti tokioje pat amžiaus grupėje bėgusi Ieva Stasytytė, trasą įveikusi per 14 min. 53 s.

10 km trasos bėgimą išbandė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas su patarėju Tadu Rapolavičiumi. Tačiau greičiausias iš vyrų buvo Tauragės bėgimo klubo atstovas Modestas Gečas, 10 km nubėgęs per 35 min. 28 s. Tarp moterų greičiausia buvo Greta Musvydienė parbėgusi per 47 min. 16 s.

Iš įveikusių 3,3 km ir 10 km distancijas išrinkti bei apdovanoti jauniausias ir vyriausias bėgikai. Šįkart jauniausiuoju bėgimo varžybų dalyviu paskelbtas 9-erių Nojus Putys, o vyriausiąja bėgike tapo 55-erių pagėgiškė Rita Gečienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą