Tiria vagystes iš parduotuvių

Dalintis:

Antradienį paviešintoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato įvykių suvestinėje – trys ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių iš parduotuvių. Apie vagystes informavo parduotuvių darbuotojai, peržiūrėję vaizdo kamerų įrašus.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Lina Banienė sakė, kad prekybos centrų apsaugos darbuotojai peržiūrėję vaizdo stebėjimo kamerų įrašus pastebėjo vagystes vykdančius asmenis. Matyti, kaip prekes iš lentynų pasiėmę žmonės pro kasas išeina nesusimokėję. Tokia informacija tuoj pat perduodama policijos pareigūnams. Pirmadienį dėl tokių pranešimų iš prekybos centro „Norfa“ ir „IKI“ pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

Nuo kovo 7 iki 16 dienos vyras iš Šilalės gatvėje esančio prekybos centro „Norfa“ pavogė įvairių prekių, kurių vertė siekia 319 eurų. Aiškinantis vagysčių aplinkybes nustatyta, kad tas pats asmuo kovo 16-ąją apšvarino „Norfą“ Bernotiškės gatvėje – ten pavogtų prekių vertė siekia 214 eurų. Iš viso ilgapirštis pasisavino 6 butelius alkoholinių gėrimų. Pareigūnams jau pavyko nustatyti jo tapatybę.

Dar viena vagystė tiriama iš prekybos centro „IKI“, esančio Gedimino gatvėje. Čia ilgapirštis pasidarbavo kovo 21-ąją, iš lentynų vogęs alkoholinius gėrimus – iš viso 10 butelių. Prekybos tinklui padarytas 579 eurų nuostolis.

Komisariato atstovė patvirtino – asmenys pareigūnams jau žinomi už panašaus pobūdžio nusikaltimus. Šįkart jiems gresia baudžiamoji atsakomybė už vagystes. Jiems gresia viešieji darbai, baudos, laisvės apribojimas arba jos atėmimas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą