Tauragę pasiekė pirmasis elektrobusas: jau leidosi į pirmąją kelionę

Dalintis:

Šįryt Pilies aikštėje visuomenei pristatytas pirmasis į Tauragę pargabentas elektrobusas. Tiesa, apniukusį ir darganotą rytą visuomenės smalsuolių, panorusių nemokamai pasivėžinti elektrobusu, atėjo vos vienas kitas. Aikštėje daugiausiai sukiojosi „baltųjų rūmų“ klerkai ir politikai.

Autobusą į Pilies aikštę atvairavęs Tauragės autobusų parko vairuotojas Edmundas Šegžda sakė, kad važiuoti šia ekologiška transporto priemone kiek neįprasta, tačiau smagu – ji juda švelniai ir tyliai. Pagrindiniai naujosios transporto priemonės techniniai rodikliai: visiškai įkrautas elektrobusas gali nuvažiuoti apie 170 km, atsparus net 25 laipsnių šalčiui, jame yra 48 vietos: po 24 sėdimąsias ir stovimąsias.Elektrobuso kaina – 400 tūkst. Eur.

Šiemet į Tauragę turėtų atvažiuoti dar du nauji elektrobusai. Tiesa, mažesni negu pirmasis, o kitąmet savivaldybė pirks dar du elektrinius autobusus. Dalį lėšų ekologiškoms transporto priemonėms įsigyti Tauragei skyrė Europos Sąjunga. Kitos apskrities savivaldybės projekte nedalyvavo, mat mano, kad jų miestams tokie pirkiniai per brangūs.Kokiais maršrutais važinės naujasis elektrobusas, ar politikai ištesės savo rinkiminį pažadą tauragiškius šiomis ekologiškomis transporto priemonėmis vežioti nemokamai ir į kokią kelionę iš Pilies aikštės leidosi pirmasis Tauragės elektrobusas – sužinosite perskaitę penktadienio „Tauragės kurjerio“ numerį.

Daugiau: Ilgalaikė automobilių nuoma verslui

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą