Antradienio, balandžio 20-osios, „Tauragės kurjeryje“: greitieji testai – tik už pinigus

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerija leido prekybininkams oficialiai prekiauti savikontrolei skirtais greitaisiais antigenų testais. Jų kainos nėra reguliuojamos ir rinkoje šiuo metu svyruoja nuo 5,49 iki 19,99 Eur už vienetą. Lietuvos piliečiai už testus turės mokėti patys, kai kitose šalyse jie gyventojams dalijami nemokamai. Šių testų įsigyti jau galima ir Tauragėje.

„Testus pirko jaunimas. Paklausa tikrai didelė, šiai savaitei užsakėme papildomų testų“, – „Tauragės kurjeriui“ vakar sakė vieno vaistinių tinklo farmacinininkė Tauragėje.

Kodėl Lietuvoje antigenų testų nemokamai negaus niekas – nei mokytojai, nei mokiniai, nei slaugytojai? Ir ar realu, kad savarankiškai šiuo testu išsityręs žmogus, gavęs teigiamą atsakymą, apie tai praneš ir izoliuosis?

Antradienio numeryje – daugybė kitų pačių aktualiausių naujienų:

kodėl ir vėl neįvyko šiukšlių vežėjų konkursas;
kas po naujųjų valdžios sprendimų laukia automobilių verslo atstovų – ar tikrai jiems nebeliks galimybės apgauti valstybę?
tauragiškių klausiame – ar jie skubės į atidaromas kavines ir ką apie laisvinamą karantiną mano viešojo maitinimo verslo atstovai;
šeštadienį „Tauragės kurjerio“ žurnalistai kartu su policija ir aplinkosaugininkais leidosi į keturratininkų „medžioklę“ – ką pamatė ir aptiko, skaitykite jau netrukus;
viešėjome ir Šakių kaimo Gandrų gatvėje – nepatikėsite, ten tikrai ant kiekvieno stulpo po gandralizdį;
o štai kai kurie Tauragės miesto privačių namų gyventojai nuo palaidų šunų ginasi… elektriniu „piemeniu“: ar tai teisėta?

Jūsų laukia ir dar daugiau aktualių straipsnių bei apžvalgininko Ramūno Terlecko komentaras: ką daryti, kai kairė nežino, ką daro dešinė?

Darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą