Antradienio, kovo 16-osios, „Tauragės kurjeryje“: moksleiviai lieka namuose – išsigando koronaviruso testų

Dalintis:

Vyriausybei paraginus švietimo įstaigas dalyvauti pilotinėje mokymo programoje, kai nuolat atliekant COVID-19 testus mokytojams, mokiniams ir jų šeimų nariams leidžiamas kontaktinis pradinukų ugdymas, Tauragės rajono vadovai išleisti vaikus į mokyklas atsisakė. Nuspręsta, kad rajonas galimybių testuoti visų suinteresuotų asmenų neturi. Ligoninės vadovas atkerta – jo vadovaujamos įstaigos niekas dorai apie tai ir neklausė, o mokyklų vadovai tikina išsigandę itin griežtų projekto reikalavimų.

„Eitume ir tirtumėmės – ir aš, ir vyras, ir močiutę su seneliu galėčiau ištirti net už savus pinigus. Tik leiskit bent vieną vaiką į mokyklą. Gerai, kad nedirbu, būnu namuose, galiu vaikus prižiūrėti. Kol vaikai trijuose skirtinguose kambariuose, stengiuosi jiems netrukdyti ir sėdžiu virtuvėje. Kiekvienai pamokai įpusėjus turiu eiti pas vaikus ir tikrinti, ar jie tikrai klausosi, ar prisijungę, ar girdi ir supranta, ką sako mokytoja“, – „Tauragės kurjeriui“ apie savo vaikų nuotolinį mokymą pasakojo tauragiškė Ingrida.

Kada Tauragės moksleiviai sugrįš į mokyklas ir ar sugrįš šiais mokslo metais, skaitykite jau antradienio numeryje.

Antradienį – ir daugiau pačių aktualiausių naujienų: 18-metės „Lietuvos balso“ nugalėtojos Meidės Šlamaitės įspūdžiai iš projekto finalo; savivaldybės auditoriai tikrino seniūnus – kur važiuoja tarnybiniais automobiliais, rasta pažeidimų, pradėti tyrimai; kodėl iki šiol kontaktiniu būdu nedirba bibliotekos, nors muziejai duris jau atveria; Draudeniuose įsikūrusios pedagogės Viktorijos pasakojimas – kaip mokytojavimą iškeitė į svajonių gyvenimą kaime; kodėl savivaldybės įmonė vieno administruojamo namo gyventoją, aktyviai besirūpinančia stogo renovacija, apkaltino puolimu; ar Tauragės butų ūkį pirkti ketinusi įmonė atgaus iš savivaldybės pradinį įnašą.

Šiame numeryje jūsų laukia istorijos ir kultūros priedas „Tauro ragas. Nepapasakotos istorijos“. Šįkart vieną tokių istorijų papasakos verslininkas ir poetas Vidas Riepšas.

Jūsų dėmesio tikisi apžvalgininkas Ramūnas Terleckas: „Susidaro įspūdis, kad su pandemija ir karantinu susigyvenome. Jau ne taip svarbu – pratęs dar mėnesiui ar nepratęs“. Pritariate?

Darbingos ir įdomios savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą