Antradienio, kovo 30-osios, „Tauragės kurjeryje“: ir Tauragėje jau fiksuota britiškoji viruso atmaina

Dalintis:

Vyriausybė penktadienį nusprendė – dar mėnesį, iki balandžio 30-osios, gyvensime karantino režimu ir Velykas sutiksime tik savo namų burbule. Tačiau kalbama, kad karantinas jau netrukus gali būti dar sugriežtintas šalyje įsivyraujant britiškajai koronaviruso atmainai. Verslas tikisi griežtų ribojimų išvengti, abiturientai – egzaminus laikyti nuotoliniu būdu arba tenkintis metiniais pažymių vidurkiais.

„Buvo paimti mėginiai iš mūsų mobiliojo punkto ir nuvežti tyrimui į Vilnių. Žinau apie britiškosios atmainos atvejus mūsų rajone, bet kiek pasikalbame su gydytojais aptardami COVID-19 ligonių simptomus, manome, kad Tauragės apskrityje britiškoji atmaina siautė jau gruodžio mėnesį“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Danas Masiulionis.

Paskutiniajame kovo mėnesio „Tauragės kurjerio“ numeryje – ir kitos svarbiausios pastarųjų dienų naujienos: nuvykusi apžiūrėti savo žemės, tauragiškė rado įspūdingą radinį – kryžių su kaukole, ką jis reiškia; tauragiškių klausiame – ar jie jau priprato karantino, o gal reikėtų žmonėms leisti gyventi laisvai, tegu saugosi kiekvienas asmeniškai; kas atsitiko su pašto paslaugomis – kodėl tame pat mieste siunčiamas laiškas keliauja savaitę; sužinosite, kada sustabdytas pareigūnų galite gauti ne baudą, o būti pavaišintas kava; „Lietuvos balso. Vaikai“ dalyvė trylikametė Atėnė Ravinkaitė, atkakliai žengianti į projekto finalą, mokosi vien dešimtukais – kaip viską suspėja ir ko tikisi iš šio TV šou.

Jūsų dėmesio laukia veiklą atnaujinusių krašto muziejų parodų naujienos ir „Šaltinio“ pučiamųjų orkestro triumfo atgarsiai.

O štai apžvalgininkas Ramūnas Terleckas susiruošė pjauti žolę – karantininę. Kuo šių metų žolė skirsis nuo pernykštės, sužinosite atsivertę naujausią „Tauragės kurjerio“ numerį.

Darbingos ir šiltos savaitės su „Tauragės kurjeriu“! Primename – šiuo metu vyksta velykinė prenumeratos akcija – kaina gauti laikraštį į namus dabar net juokingai maža! Paskubėkite!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą