Antradienio, kovo 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: traukiniai tauragiškiams nervus dar gadins

Dalintis:

Septyniuose miestuose už 24 milijonus eurų šalia geležinkelio jau montuojamos triukšmą slopinančios sienelės. Deja, Tauragės tarp šių laimingųjų nėra. Nors jau daugiau nei dešimtmetį Žalgirių mikrorajono gyventojai maldauja valdžios jiems pagelbėti, izoliuoti per Tauragės miestą einančios geležinkelio atkarpos neplanuojama. Situacijai sušvelninti žadama triukšmą malšinanti sienelė prie mažojo aplinkkelio.

„Girdėjau, kad kaimynai net rinko parašus. Kai tik kinta oro slėgis, garsas būna siaubingas. Ypač vakarais. Apie 23 valandą važiuoja traukinys, atrodo, kad jis važiuotų ne geležinkeliu, o per mūsų miegamąjį. Ir langus naujus užsisakėme, bet garso jie vis tiek nesumažino“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė daugiabutyje prie pat geležinkelio gyvenanti Loreta.

Ar savivaldybė ir „Lietuvos geležinkeliai“ gyventojams pagelbės ir jei pagelbės, kaip – skaitykite antradienio vedamajame.

Antradienio numeryje – gausybė kitų miesto ir rajono aktualijų: įtarimai pasitvirtino – Dainavos gatvės daugiabutyje aptiktiems šunims išpjautos balso stygos; Tauragės autobusų parkas tarpmiestinius maršrutus atnaujinti norėtų, bet sako, kad Vyriausybė vežėjus pamiršo; ar pradinukai grįš į klases ir kada tai gali atsitikti Tauragėje; kaip teisme sekėsi savo atleidimą iš pareigų apskundusiam buvusiam vienos mokyklos direktoriui; ar tauragiškiai ryžtasi per karantiną keliauti į svečias šalis ir kur keliauja; gyventojai šaukiasi pagalbos – miškavežiai išmauroja kelius – kas juos remontuos; koronaviruso situacija Tauragėje – ar tikrai liga traukiasi; naminių gyvūnų registracija – kiek šunų, kačių ir šeškų laikoma Tauragėje; gyvulius užpuolė vilkas – ką daryti; Eičių bendruomenė – pirmoji rajone, kuriai savivaldybė mokės už sniego valymą ir žolės pjovimą.

Ir tai dar toli gražu ne visos naujienos. Darbingos ir įdomios savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą