Antradienio, lapkričio 17-osios, „Tauragės kurjeryje“: krizė – Tauragės ligoninė šaukiasi pagalbos

Dalintis:

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis atskleidė, kad per pastarąsias 3 paras Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje po pirminės priežiūros sveikatos įstaigų darbo valandų kasdien apsilanko po 40 pacientų. Savaitgaliais šis skaičius padvigubėja.

Rytojaus vedamajame apie tai, kodėl Tauragės ligoninė skambina pavojaus varpais ir kaip pavyksta dirbti kitoms ne mažiau svarbioms institucijoms.

Kituose straipsniuose apie tai, kaip sekasi išgyventi vairavimo mokykloms, kodėl neįvyko įstaigų vadovų konkursai.

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato direkcijos specialistai prieš savaitę aptiko siaubingai išvažinėtą aukštapelkę, priklausančią tarptautiniu mastu saugomoms „Natura 2000“ teritorijoms. Išmaurota aukštapelkė sulaukė Aplinkos apsaugos departamento pareigūnų desanto, kartu su aplinkosaugininkais teritorijos apžiūrėti vyko ir „Tauragės kurjerio“ žurnalistė. Ką pamatė?

Taip pat skaitykite, kodėl prie Tauragės užtvankos nebešokinėja žuvys. Žmonės ten eidavo pažiūrėti šokinėjančių žuvų, o dabar sunerimo – nematyti nė mažiausios žuvelės. Į tauragiškių klausimus atsakys Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas.

Trečiadienį Tauragės rajono savivaldybės taryba dalyvaus nuotoliniame tarybos posėdyje. Rengdamiesi posėdžiui vietos politikai sprendimo projektus svarstė komitetų posėdžiuose. Rytojaus laikraštyje – kokius visuomenei svarbius sprendimus svarstys taryba. Geros ar blogos žinios laukia darželinukų tėvelių? Kam planuojama suteikti Tauragės rajono garbės ambasadorių vardus? Kas nusipelnė garbės ženklo „Už nuopelnus Tauragės rajonui“?

Taip pat sužinosite, kodėl meno mokykla siekia pabranginti mokesčius už būrelius ir kuriose Joniškės sodų gatvėse bus nutiestas vandentiekis.

Rytoj Jūsų laukia ir žurnalistės Reginos Genienės pokalbis su kalviu Kęstučiu Plyskaičiu. Jo dirbiniai išsibarstę po visą Tauragės kraštą, kas gi nematė garsiojo Tauro, o jo nukaldinta etnografinė saulutė net užregistruota Lietuvos rekordų knygoje.

„Viskas nuo žaizdro prasideda, nes detales reikia pakaitinti ir išlankstyti, tam būtina turėti daug įrankių. Jei neturiu, tada juos gaminuosi“, – atskleidė pašnekovas.

Geros darbo savaitės. Saugokite save ir kitus, būkite sveiki.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą