Antradienio, lapkričio 24-osios, „Tauragės kurjeryje“: abiturientai skambina pavojaus varpais – nukentės egzaminai

Dalintis:

Karantino metu kone visos Tauragės rajono mokyklos perėjo prie nuotolinio mokymo. Labiausiai dėl to nerimauja abiturientai. Ši laida bus vienintelė istorijoje, kuriai ruoštis brandos egzaminams teks beveik savarankiškai. Dar pavasarį džiaugęsi, kad ne jiems kliuvo ekstremaliomis sąlygomis žengti svarbiausią savo gyvenimo žingsnį, šiemet vyriausieji rajono moksleiviai ir jų tėvai griebiasi už galvų. Mokyklų vadovai skėsčioja rankomis – kito kelio nėra.

„Egzaminų rezultatams tai kirs smarkiai. Manau, bent egzaminų dalykus galėtume mokytis kontaktiniu būdu. Suprantu, kad reikia sveikatą saugoti, tačiau ir egzaminai svarbu. O dabar daugiausiai mokomės savarankiškai. Turbūt dauguma abiturientų laikys valstybinį lietuvių kalbos egzaminą, tačiau per savaitę teturim gal dvi pamokas, kai bendraujame nuotoliniu būdu su mokytoja. Visas kitas pamokas dirbame savarankiškai“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo vienos miesto gimnazijos abiturientė.

Ką abiturientams atsako mokyklų vadovai ir Švietimo skyrius? Kodėl ugdymo įstaigos neklausia tėvų nuomonės ir kaip per karantiną privalo dirbti mokytojai? Skaitykite jau netrukus.

Antradienio numeryje – ir kitos ne mažiau aktualios naujienos: savivaldybės administracijos direktorius ir vėl pripažintas supainiojęs interesus; už ką Skuodo įmonė į teismą padavė visus Tauragės darželius; kokių pažeidimų miesto prekybos ir viešojo maitinimo įstaigose aptiko tikrintojai; kaip paprasti žmonės galės nuspręsti, kam konkrečiai skirti savivaldybės biudžeto pinigus; kokius reisus į kitus miestus panaikino Tauragės autobusų parkas ir kodėl; kada ir vėl galėsime keliauti – pasakys Tauragėje veikiančių kelionių agentūrų vadovai; kodėl Tauragės rajone beveik nebeliko daržininkystės ir kaip atsiginti nuo šernų, jei gyveni prie miško. Atskleisime vietą, kur Tauragės rajone atsirado dar vienas „stebuklingas“ šaltinis, kur pandemijos akivaizdoje duris atvėrė naujas restoranas ir kodėl „Tauragės“ krepšinio komanda sustabdė savo varžybas RKL.

Žinoma, kaip be koronaviruso situacijos Tauragėje. Liūdna konstatuoti, bet savaitgalį Tauragėje nuo šios ligos mirė 3 žmonės. Išsamiau – antradienio numeryje.

Jūsų dėmesio laukia ir apžvalgininkas Ramūnas Terleckas – kai Hanibalas prie vartų, žiurkės suskubo bėgti iš laivo.

Būkite sveiki ir ačiū, kad skaitote!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą