fbpx

Antradienio, liepos 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragėje – dar vienas, devintasis, koronaviruso atvejis

Dalintis:

Po netrumpos pertraukos koronavirusas diagnozuotas jau devintam tauragiškiui. Nors ligos diagnozė į 50–60 metų amžiaus grupę patenkančiam vyrui patvirtinta dar praėjusią savaitę, niekas – nei institucija, kurioje jis dirba, nei Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, nei Tauragės savivaldybė apie tai visuomenės neinformavo. Žurnalistai apie šį ligos atvejį sužinojo atsitiktinai, o atsakingos institucijos informaciją pateikė tik po jų klausimų pirmadienio rytą.

Apie naujausio infekcijos atvejo detales – rytojau „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Penktadienį taip pat skaitykite: Tauragės policijos pareigūnas laimėjo bylą prieš valstybę, nes buvo neteisingai nuteistas; tauragiškiai „Regitroje“ muša rekordus – vairuotojo pažymėjimą gauti siekia vis vyresni, o vairavimo egzaminą išlaiko ir iš… 29-to karto, sudegė populiarios Mociškių kaimo turimo sodybos-palivarko bityno cechas – ugnis pastatą prarijo per keliolika minučių; grybautojai aikčioja, kokie šiemet grybingi metai – pokalbis su miškininku: kur grybų Tauragės rajone daugiausia, ar daug mūsų miškuose erkių; nauja poilsio erdvė – jauki vietelė vasaros estradoje jau vilioja tauragiškius: įvyko pirmasis koncertas.

Tai toli gražu ne visos naujienos. Sužinosite, kas ir kur tauragiškius šią vasarą moko paplūdimio tinklinio, Ramūnas Terleckas atskleis, ką prezidentas Gitanas Nausėda pažadėjo patriarchui Vytautui Landsbergiui. Dar viena šauni žinia sporto mėgėjams – Tauragė tampa bekelės lenktynių sostine.

Jūsų laukia ir pamėgtasis krašto istorijos priedas „Taurragis“, šįkart pasakojantis apie carinės Rusijos generolo Pavelo fon Renenkampfo gyvenimą ir viešnagę Taurogene.

Gražios ir darbingos savaitės jums linki „Tauragės kurjeris“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą