fbpx

Antradienio, rugpjūčio 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: „prancūziniams“ verslas svarbiau už saviizoliaciją

Dalintis:

„Dabar jau neskrisiu. Važiuosiu mašina, nors ir gali kilti bėdų su Lenkija. Ten jau skelbiamas aliarmas. Kai lenkai paklaus, iš kur važiuoju, sakysiu – iš Vokietijos. Ten dar nėra tokios statistikos. Kas čia ką sužiūrės“, – „Tauragės kurjeriui“ apie savo verslo užkulisius pasakojo eilinėn kelionėn į Prancūziją susiruošęs naudotų automobilių prekeivis.

Tokių kaip šis vyras Tauragėje – ne vienas ir ne du. Meluoja ir grįžtantieji iš Švedijos – esą šioje itin koronaviruso paveiktoje šalyje nė kojos nebuvo įkėlę, turistavo Danijoje. Kaip pandeminę situaciją paveikti gali saviizoliacijos vengiantys tauragiškiai? Kokios pozicijos jie laikosi ir kodėl meluoja valdžios institucijoms, sužinosite tik atsivertę naujausią „Tauragės kurjerio“ numerį.

Ir, žinoma, kitos ne ką mažiau aktualios naujienos – kokį dar įstatymą pažeidė Tauragės rajono savivaldybė; pompastiškas, bet kiek graudulingas Moksleivių kūrybos centro Pilies teatro apdovanojimas; kas pradžiugino Tauragės ugniagesius; kodėl Tauragė įtraukta į koronaviruso populiacijos tyrimą; ar derlingi šiemet metai ir kiek uždirbs Tauragės krašto grūdų augintojai; bus ar vis dėlto nebus Rugsėjo 1-osios šventės Tauragės rajono mokyklose ir ar tikrai moksleiviams klasėse reikės sėdėti dėvint kaukes.

Sporto naujienos, savaitgalio renginių akimirkos, artimiausių renginių tvarkaraštis. Nuomonių skiltyje – Linas Kojala: Baltarusija bunda, bet kas iš to? Abituriento mama: kodėl Švietimo ministerija žaidžia vaikų likimais?

Gražios darbo savaitės!

http://laikrasciuprenumerata.lt/prenumerata/taurages-kurjeris-gyventojams

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą