Antradienio, rugpjūčio 25-osios, „Tauragės kurjeryje“: už darbą per karantiną Tauragės medikams papildomai atseikėta beveik 200 tūkst. Eur

Dalintis:

Nors Tauragėje didelio koronaviruso protrūkio bent iki šiol pavyko išvengti, medikų darbas karantino metu įvertintas beveik 200 tūkst. Eur papildomų išmokų. Kam atiteko šios lėšos ir kaip jos paskirstytos?

Tauragės ligoninės atstovai sako, kad šioje medicinos įstaigoje pandemijos metu aktyviai gydomas nebuvo nė vienas COVID-19 infekuotas asmuo, tačiau gydytojams ir kitam ligoninės personalui darbo vis tiek buvo su kaupu. Kolegoms antrina ir Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovai.

Išsamiau skaitykite jau rytoj.

Antradienio numeryje ir kitos pastarųjų dienų naujienos – sužinosite, dėl ko Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai turi aiškintis Tauragės savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis, kokia didžiausia problema Tauragės verslui kils daugiabučiuose uždraudus naudoti dujų balionus, koks likimas ištiko į sodybą Skaudvilės seniūnijoje atklydusius du šerniukus, pateiksime ir naujausias žinias apie koronaviruso situaciją Tauragėje, kaip tauragiškiams sekmadienį sekėsi „Laisvės kelyje“, gausu kriminalinių, verslo naujienų ir miestelėnų skundų. Antradienį jūsų dėmesio laukia ir pamėgtasis krašto istorijos priedas „Taurragis“, šįkart pasakojantis apie dar vieną, daugeliui galbūt net negirdėtą, Tauragės konvencijos asmenybę. Ir, žinoma, Linas Kojala – politologo apžvalga apie įvykius Baltarusijoje.

Gražios ir ramios darbo savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą