Antradienio, rugsėjo 17-osios, „Tauragės kurjeryje“: „skęstančiųjų“ gelbėjimas Tauragėje – vis dar pačių „skęstančiųjų“ reikalas

Dalintis:

Iš dainos žodžių neišmesi: auksinė liaudies išmintis, kad skęstančiųjų gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas, Tauragėje gyva turbūt jau ne vieną dešimtmetį, o gal ir šimtmetį. Tik šįkart – ne apie vandenyje skęstančius.
Neapsikentę kasdien beveik pro pat langus pradundančių traukinių triukšmo ir ilgus metus nesulaukiantys jokių valdžios pastangų jiems padėti, greta geležinkelio gyvenantys žmonės ant kojų sukėlė visas įmanomas institucijas. M.Mažvydo gatvės gyventojai pareikalavo pagaliau išmatuoti traukinių keliamo triukšmo lygį. Taigi kilo triukšmas dėl triukšmo.„Rezultatai yra, tik matavimų protokolai dar mums nepateikti“, – „Tauragės kurjerį“ informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento vadovė Gilma Masiulionienė.Ne ką menkesnis triukšmas šiomis dienomis kilo ir viena geriausių mokyklų Tauragėje laikomoje „Šaltinio“ progimnazijoje. Internete paplitęs šios mokyklos mokinių per pertrauką telefonu nufilmuotas vaizdo įrašas ant kojų sukėlė visą pedagogų bendruomenę. Išvydę, ką paaugliai veikia pertraukų metu, Tauragės medikai konstatuoja – pavojingi žaidimai gali baigtis insultu.Be triukšmo, tik šiuo atveju džiugaus, savaitės pabaigoje neapsiėjo ir atnaujinto Tauragės krašto muziejaus atidarymo šventė. „Neslėpsiu – esu sužavėtas atnaujintu Tauragės krašto muziejumi, kurio atidarymas įvyko ketvirtadienį. Super. Tokių muziejų Vilniuje dar reikėtų paieškoti. Būtinai ateikite ir vaikus atsiveskite. Verta“, – ne tik po Bažnyčių gatvę vaikštinėdamas sako Tauragėje jau keletą mėnesių kartu su „Tauragės kurjerio“ komanda dirbantis Rimvydas Valatka.Triukšmingai nuskambėjo ir Skaudvilės miesto suėjimas. Poezija, žvaigždžių koncertai, parodos, mugė subūrė visus šio Tauragės rajono miesto žmones, o lėšų iš biudžeto pareikalavo ne tiek ir daug – tik 15 tūkstančių eurų. Skaudvilė, žinoma, ne Tauragė, jai nereikia šimtų tūstančių linksmybėms. Kita vertus, jos buvo tikrai ne prastesnės nei garsiosios Tauragės dienos birželį.Šiame numeryje jūsų dėmesio laukia ir daugybė kitų naujienų – ką ir už kiek bando parduoti savivaldybė, ką reikia žinoti atvažiavus pailsėti prie Nemuno, kaip savo asociacijos 20-tąjį gimtadienį atšventė verslininkai ir kam patikėtas jau 17-asis Tauragės garbės ambasadoriaus vardas.Iki susitikimo penktadienį!

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą