Antradienio, sausio 7-osios, „Tauragės kurjeryje“: žadėjo Kalėdoms, gal bus Velykoms?

Dalintis:

Savivaldybės pažadas Kalėdų proga Tauragei padovanoti baseiną subliūško – šio pramogų objekto statybos dar nebaigtos, kada pastatas bus perduotas eksploatuoti, vis dar neaišku, kolektyvas nesuformuotas, o ir pats Sporto centras vis dar be nuolatinio direktoriaus. Tiesa, gera žadančių naujienų yra – kokių, sužinosite atsivertę antradienio „Tauragės kurjerio“ numerį. Be to, tauragiškių klausiame – ar jie laukia baseino atidarymo?

Vieni išmaurojo mišką, kiti medkirčius išvadino žudikais. „Vagys“, „žudikai“ ir nacistinė svastika – tokie ženklai pasirodė ant Miškų urėdijos išpjautų ir iš miško ištrauktų medžių. Tauragiškiai piktinasi – į ką dėl pelno pavirto miško paklotė ir kelias, kuriuo jie kasdien eina pasivaikščioti. Tačiau miškininkai jokios problemos dėl to neįžvelgia. Skaitykite jau netrukus.

Pirmasis 2020 metų kūdikis į šį pasaulį labai neskubėjo – pirmojo šių metų tauragiškio sulaukėme tik sausio 5-osios pavakarę. Apie tai, kas jis, kokiu vardu tėvelių pavadintas ir kaip sekasi Tauragėje kurtis šiai jaunai porai, – jau netrukus.Kas pakeis ilgamečius Tauragės ir Skaudvilės seniūnus? 65-eri metai – amžiaus riba, kai jos sulaukę valstybinių įstaigų vadovai ir karjeros valstybės tarnautojai nebegali toliau eiti pareigų. Todėl ir Tauragės, ir Skaudvilės miestų seniūnijos liko be seniūnų. Konkursai paskelbti, apie pretendentus į šias pareigas puse lūpų diskutuojama. O ką sako jie patys? Skaitykite antradienio numeryje.

Tauragės savivaldybė rodo pavyzdį – „baltuosiuose rūmuose“ atsisako plastiko. Tiksliau, valdininkai nusprendė vandens iš plastikinių puodelių nebegerti. Kas ekologiška, tas ir nepigu. Kiek mokesčių mokėtojams kainuos valdžios užmojis gyventi švariau?

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ką dovanų švenčių proga šiemet gavo savivaldybės administracijos darbuotojai, ar tikrai Tauragėje – vėjaraupių protrūkis, kokį verdiktą Priešgaisrinės tarnybos vadovo ir policijos komisariato ginčo byloje priėmė Aukščiausiasis Teismas ir kodėl lietuviai nemėgsta avienos, – jau keliauja į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje jūsų teismui – pirmasis šiemet Rimvydo Valatkos pasivaikščiojimas Bažnyčių gatve: ar tikrai Sąjūdis kovojo ne už tokią Lietuvą?

Skaitykite!

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą