Antradienio, spalio 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: Valdžios „dosnumas“: premijavo tik 3 mokytojus

Dalintis:

Skaičiuojama, kad šiais mokslo metais Tauragės rajone dirba 370 bendrojo ugdymo pedagogų, 47 neformaliojo ugdymo pedagogai ir per 100 kitoms kategorijoms priklausančių mokytojų. Šešiuose punktuose surašytus, savivaldybės nustatytus reikalavimus premijai gauti atitiko tik trys mokytojai, jiems paskirtos kasmetinės, šiemet perpus mažesnės – tik 500 eurų siekiančios premijos. Kodėl? Atsakymų ieškokite rytdienos vedamajame.

Dauglaukio kaime rugsėjį buvo paklota asfalto danga Skalvių ir Pievų gatvėse. Baigus remontą vietos gyventojai atnaujintas gatves pakrikštijo dviračių takais. Išsamiau – Reginos Genienės straipsnyje „Kaimo žmonės: ką tik padarė, o jau reikės lopyti“.

Jūros krantinės reikalai užstrigo – teismo posėdis neįvyko. Kas toliau? Ar savivaldybė imsis tvarkyti griūvančią krantinę?

Visiškai niekuo dėtas žmogus iš draudimo bendrovės pradėjo gauti trumpąsias žinutes apie niekada neturėtų automobilių draudimą. Netrukus dėl to vienas prekiautojų automobiliais sėdo į kaltinamųjų suolą. Išsamiau naujienose iš teismo salės: „Galimą automobilių prekybos šešėlį atskleidė trumposios žinutės“.

Antradieniniame numeryje apie tai, kas nutiko, kad Tauragės policijos komisariato pareigūnai metė didesnes pajėgas į Tauragės Vasaros estradą? Taip pat – kodėl Tabako kontrolės įstatymas papurtys daugelio pinigines?

Šiemet gydytojos licenciją įgijusi 28-erių metų Irma Foktaitė-Kuktienė gydytojos karjerą pradeda privačioje medicinos įstaigoje Skaudvilėje. Su jauna gydytoja kalbėjosi žurnalistė Violeta Karaliūnaitė.

Specialiai „Tauragės kurjeriui“ apžvalgininkas Linas Kojala apie COVID-19, Donaldą Trumpą ir JAV Prezidento rinkimus: „Trumpo liga – reali, o ne sąmokslo teorija“.

Šios ir kitos naujienos jau keliauja pas Jus.

Darbingos darbo savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą