fbpx

Antradienio „Tauragės kurjeryje“ – apie milijonus kainavusios įstaigos neveiklumą, naująjį muziejaus vadovą ir džiungles miesto centre

Dalintis:

Kad Norkaičiuose iškilmingai duris atvėrė Amatų ir etnokultūros centras, „Tauragės kurjeris“ rašė prieš metus. Būta daug skambių pažadų, esą buvusiame vaikų darželyje įrengta Kultūros centrui priklausanti įstaiga taps ne tik amatininkų, bet ir visų liaudies kūrybos mėgėjų traukos centru. Praėjo vos metai, o daugybę planų ir gerų norų turėjusi įstaiga kaltinama neveiklumu. Naujieji savivaldybės vadovai kerta – milijonai sukišti, o veiklos nėra.  
Rugsėjo 24-ąją Tauragės krašto muziejus minėjo 25-erių metų sukaktį. Šventėje skambėjo ne tik sveikinimai, linkėjimai, bet ir atsisveikinimo gaidelė – direktoriaus pareigas palieka Petras Jokubauskas. Laikinuoju muziejaus direktoriumi paskirtas ilgametis šios įstaigos darbuotojas, šalyje gerai žinomas fotografas Romualdas Vaitkus.Baltrušaičių biodyzelino gamyklos „detektyvas“ tęsiasi. „Tauragės kurjerio“ redakciją pasiekė šūsnis šio ir aplinkinių kaimų gyventojų pasirašytų pareiškimų, prašančių žurnalistų gelbėti nuo, jų nuomone, aplinką užteršiančios gamyklos. O štai gamyklą Baltrušaičiuose ketinantis statyti verslininkas Arūnas Januševičius, nors rankų dar nenuleidžia, tačiau sako, kad sulaukė dešimčių pasiūlymų Tauragėje kurti bendrą verslą. Beje, iš vietos politikų. Neatmetama, kad panaši gamykla galėtų iškilti kitame Tauragės miestelyje.Rubrikoje „Mūsų kaimeliai“ galėsite neakivaizdžiai paklajoti baltų takais, kuriais „Tauragės kurjerio“ žurnalistę vedžiojo muziejininkas-archeologas Darius Kiniulis.Šiame numeryje taip pat skaitykite apie tai, kodėl įsibėgėjant mokslo metams trijų rajono mokyklų vadovai stveriasi už galvos, kodėl kvietimas tapti savanoriu ugniagesiu kursto aistras, kaip Tauragės garbės piliečio Regimanto Midvikio atminimą įprasminantis paminklas apaugo kerpėmis, ar bus sutvarkyta miško tankmę primenanti Jūros upės šlaito dalis kone miesto centre, ar daug grybų rado Eičių rudens šventės dalyviai Karšuvos girioje.Šios ir kitos krašto naujienos plačiau – naujausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje. 

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą