Antradienio, vasario 23-iosios „Tauragės kurjeryje“: skiepijami senjorai grūdosi it turguje

Dalintis:

Susigrūdę kaip silkės statinėje, nesilaikoma jokių privalomų atstumų – taip vaizdingai apie tai, kaip buvusio morgo salėje praėjusią savaitę nuo koronaviruso buvo vakcinuojami senjorai, nupasakojo ketvirtadienį paskiepyta 80 metų tauragiškė. Už gyventojų vakcinavimą atsakingos institucijos, Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro, vadovas Donatas Petrošius pripažįsta, kad gyventojų priekaištai pagrįsti, ir savivaldybės skubiai prašo masinei vakcinacijai skirti bendruomenių namus.

„Įėjau iš lauko ir nustebau, kad toks mažas kambarėlis pilnas žmonių. Suskaičiavau, su manimi ir sesele buvome 14. Kiek tas kambarėlis kvadratinių metrų, nepasakysiu, bet jis tikrai nedidelis. Tame pačiame kambarėlyje reikia ir nusirengti, ir užpildyti anketą atsisėdus, ir visi čia aplinkui malasi“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo ketvirtadienį, vasario 18-ąją, paskiepyta senjorė.

Kaip savivaldybė žada spręsti šią problemą ir ar apskritai žada spręsti, kur Tauragėje planuojama masinė vakcinacija, skaitykite antradienio vedamajame.

Šiame numeryje – ir kitos pastarųjų dienų naujienos: koronaviruso pandemijos situacija – kodėl Tauragė iš raudonosios C3 zonos nukrito į C2; kodėl mokytojai atsisako vertinti abiturientų egzaminų darbus; susipažinsite su naująja Tauragės pašto viršininke.

Antradienio „Tauragės kurjeryje“ – išskirtinės istorijos: pavyko pasikalbėti su moterimis, patikėjusiomis ir net savo pinigus atidavusiomis vadinamiesiems „romantiniams sukčiams“.

Jūsų laukia ir reportažas iš turgaus – šeštadienį po karantino atlaisvinimo jis atvėrė vartus: kas ir kuo prekiauja, kiek kainuoja ir ar turgaus bruzdesys netaps tik prisiminimu.

Naujienos iš autobusų parko – jau netrukus žadama atnaujinti reisus bent iš miesto į kaimus. Kada, sužinosite jau netrukus.

O Viešvilės gamtinio rezervato direkcijos direktorius Algis Butleris papasakos, kada laikas tekinti sulą ir kodėl jis šio užsiėmimo nemėgsta.

Šiame numeryje jūsų laukia ir pamėgtasis „Tauro ragas“ – šįkart Eugenijus Šaltis kalbina poetę Bronislavą Žilienę. Kūrėjų klubui „Žingsniai“ šiemet sukanka 25-eri.

Šiltos ir darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą