Antradienio, vasario 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: savivaldybės ir A.Pukelio valdomas „Tauragės futbolas“ gali likti be paramos

Dalintis:

Patvirtinusi 2021 metų biudžetą, savivaldybė ragina rajono sporto klubus nelaukti ir teikti paraiškas daliniam finansavimui gauti. Tačiau išlindo kuriozas – priėmusi naują sporto klubų finansavimo tvarką, be kasmetinės paramos savivaldybė gali palikti savo pačios valdomą „Tauragės futbolą“. Viešosios įstaigos vadovė Dainora Jonaitė kategoriška – toks savivaldybės sprendimas Tauragę garsinusią sporto šaką išbrauks iš žemėlapio.

„Ta skola labai sena, gal dešimties metų. Tegu dėl jos sprendžia įstaigos dalininkai. O kad savivaldybė dėl to nefinansuos futbolo, čia labai drąsus pareiškimas“, – tai tik viena „Tauragės futbolo“ vadovės Dainoros Jonaitės citata.

Kas čia kam skolingas ir už ką savivaldybė baudžia savo pačios įstaigą, skaitykite antradienio vedamajame.

Antradienio numeris ypač gausus naujienų ir aktualijų: sužinosite, ar tikrai savivaldybė jau šiemet pradės naujojo sporto ir pramogų komplekso Bernotiškės gatvėje statybas ir iš kur šiam reikalui gaus pinigų; ko Tauragės valdžios prašo dirbti negalintys grožio paslaugų teikėjai; ar tikrai vietos kunigai nesikiša į politiką; kur iš miesto centro išsikelia „Humana“; kiek daugiabučių gyventojų prašymų dėl draudimo rūkyti balkonuose gavo savivaldybė.

Jūsų laukia pasakojimas iš Skaudvilės mokyklos, kurioje nėra nei patyčių, nei pavydo, bei susitikimas su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Zita Jarašūniene. „Nuotolinis darbas sunkus mokytojams, bet dar sunkesnis mokiniams“, – sako mokytoja ir lygiai taip pat, kaip ir jos auklėtiniai, tikisi kuo greitesnės karantino pabaigos.

Žurnalistės Morta ir Violeta savaitgalį aplankė poledinės žūklės mėgėjus – sužinosite, kur daugiausiai iš po ledo laimikį traukia tauragiškiai.

Naujausia koronaviruso situacija Tauragės mieste ir rajone – vis dar aktyvūs keli ligos židiniai.

Ir tai dar toli gražu ne visos naujienos. Įsigykite ir prenumeruokite „Tauragės kurjerį“ – įsileiskite savo krašto naujienas į namus!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą