fbpx

Penktadienio, balandžio 16-osios, „Tauragės kurjeryje“: vakcinavimo tempai lėtės – Tauragė negauna žadėtų vakcinų

Dalintis:

Nors dar mėnesio pradžioje „Vaxzevria“ vakcina nuo koronaviruso pasiskiepiję Tauragės rajono vadovai tikino, kad balandį rajonas gaus bent 4000 kelių gamintojų vakcinos dozių, panašu, kad ši prognozė gali ir neišsipildyti. Šią savaitę Pirminės sveikatos priežiūros centras negavo numatytų „Moderna“ ir „Johnson & Johnson“ vakcinų. Gyventojų vakcinavimas sulėtėjo.

„Sveikatos apsaugos ministerija pakeitė nuomonę ir dalis Tauragei pažadėtos vakcinos bus paskirstyta atraminėms ligoninėms. Buvome pasiruošę vykti pas gyventojus į namus ir juos skiepyti, o dabar viskas nuėjo šuniui ant uodegos“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakys Pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Donatas Petrošius.

Naujausios vakcinavimo Tauragėje žinios – kada planuojama paskiepyti visus tauragiškius, kiek vakcinų tam prireiks ir ar šis planas apkritai realus – apie tai ir dar daugiau penktadienio vedamajame.

Ne ką mažiau karštesnė kita naujiena – „Tauragės kurjerį“ palieka beveik 21-erius metus bendrovei vadovavęs Renaldas Malychas. Publikuojame jo kreipimąsi į visuomenę, kartu pranešime apie pasikeitimus „Tauragės kurjerio“ redakcijoje. Beje, jie tikrai į gera!

Be šių, penktadienio numeris tiesiog sklidinas naujienų ir pačių įdomiausių kraštiečių istorijų: autobusų parkas atnaujina dar daugiau maršrutų; kirpėja Lijana Jurevičienė papasakos, kaip grožio meistrai verčiasi per karantiną; Nacionalinis visuomenės sveikatos centras tikrins, ar testuojami darbuotojai, kuriems tai privaloma; ką daro Tauragės darželiai, kad iki šiol išvengė koronaviruso protrūkių; nelaimės – gaisras Skaudvilėje ir vilkiko avarija prie Lauksargių; poetė Lina Astrauskienė papasakos ne tik apie kūrybą, bet ir apie amžinąjį šios bei vyresniosios kartos konfliktą, o kraštietė Julija Galkontaitė, per patį karantino įkarštį viską metusi ir išlėkusi gyventi į Tenerifę, atskleis – kaip tai išvis įmanoma ir kiek kainuoja; tiems, kas nežino, galbūt padėsime rasti atsakymą – kaip pasirinkti elektros teikėją, ir kartu panagrinėsime, kodėl Tauragėje taip prastai veikia atliekų surinkimo sistema – miestas ir rajonas tiesiog skęsta šiukšlėse; domimės ir kada Tauragėje bus baigtas šildymo sezonas.

Jūsų dėmesio ir vėl tikisi apžvalgininkai Rimvydas Valatka, palietęs itin skaudžią temą, bei Henrikas Vaitiekūnas, kuris papasakos, „kas iš tikrųjų yra TV7“.

Šiame numeryje – kaip visada puikus receptas. Šįkart – morkų ir sūrio pyragas.

Gražaus savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą