fbpx

Penktadienio, balandžio 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: turi 200 tūkstančių, reikia 9 milijonų

Dalintis:

Ar pirktumėte automobilį, kainuojantį 9000 eurų, jei santaupų turėtumėte vos 200 eurų? Greičiausiai ne. Žinoma, visada galima pasiskolinti arba tikėtis turtingo giminaičio paramos. Vargu ar su šiuo vaizdingu palyginimu sutiktų savivaldybės vadovai, pasišovę per trejus metus Tauragėje koronaviruso pandemijos akivaizdoje pastatyti 9 mln. Eur kainuosiančią sporto ir pramogų areną. Tačiau lėšų šiam gigantui statyti turi panašiai – kol kas vos 200 tūkstančių eurų. Iš kur gauti dar 8,8 mln.?

„Labai konkrečiai apie arenos finansavimą pakomentuoti negaliu, nes dar nesu susipažinusi su savivaldybės planu. Tačiau manau, kad tas planas yra. Nė vienas projektas neturėtų būti įgyvendinamas be konkretaus plano“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo balandžio 2-ąją tarybos išrinkta ir patvirtinta naujoji savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

Apie vis rimtesnius savivaldybės planus statyti su didžiųjų miestų sporto arenomis konkuruosiantį pramogų objektą ir kodėl netikėtai pakeistas šio projekto kuratorius – naujausio „Tauragės kurjerio“ numerio vedamajame.

Balandžio 9-ąją – daugybė kitų aktualiausių pastarųjų dienų naujienų ir tauragiškių istorijų: ar ilgai dar lauksime masinės vakcinacijos nuo koronaviruso; kodėl Tauragės abiturientai skiepytis sutinka vangiau nei senjorai; detalės iš teisminio ginčo dėl sugriuvusios Meilės alėjos – kas ją turėtų atstatyti; jūsų dėmesio laukia ir keleto nusikaltimų atomazgos – bylos intriguojančios: padegimų motyvai ir fiktyvi santuoka užsienyje; dar viena Tauragės vardą garsinanti projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyvė – dvylikametė Viltė Kirstukaitė papasakos, kad ant scenos jai teko lipti atvykus tiesiai iš ligoninės, o Tauragės vaikų bibliotekos vadovė Oksana Piečienė atskleis, kiek ši knygų šventovė turi skaitytojų ir kodėl jau seniai nebėra tik knygų išdavimo įstaiga; Tauragės medelyno vadovas Modestas Žutautas žurnalistams parodė, kokie darbai dabar verda medelyne – ar žinojote, kad Lietuvos miškams atsodinti čia kasmet užauginama apie 5 milijonus medelių?

Ir tai dar toli gražu ne visos šios savaitės naujienos: jūsų dar laukia nuo gegužės 1-osios privalomo gyvūnų ženklinimo naujienos, interviu su darbo vietą pakeitusiu veterinarijos gydytoju Tomu Bartušiu, krašto istorijos priedas „Tauro ragas“, sporto ir laisvalaikio žinios bei kaip kas penktadienį – Rimvydo Valatkos ir Henriko Vaitiekūno įžvalgos. Ir, žinoma, receptas – paprastas, bet ne prastas. Labai tiks Atvelykiui, nes turėtų patikti vaikams.

Gražaus ir šilto savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“.

Paskubėkite užsiprenumeruoti – storas, spalvotas ir naujienų pilnas „Tauragės kurjeris“ net 3 mėnesius į jūsų namus gali atkeliauti vos už 10 Eur!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą