Penktadienio, gruodžio 4-osios, „Tauragės kurjeryje“: mažoji Gabija laukia kalėdinio stebuklo

Dalintis:

Kasmet kalėdiniu laikotarpiu skelbiama apie įvairiausias svajones, kurias gali išpildyti geros valios žmonės. Didžiulę svajonę turi mažoji tauragiškė Gabija, ir jos mama Ramutė Jurgelevičienė – paskutinė viltis, tikintis, kad mergaitė pradės kalbėti, yra kelionė į Slovakijoje veikiantį medicinos centrą „Adeli“. Šiam kilniam tikslui renkamos lėšos iš geros valios žmonių.

„Ji labai emocinga, užsispyrusi, bet meili. Dažnai sako „myliu“. Greitai susiranda draugų, bet bendraamžiai nelabai su ja bendrauja dėl nekalbėjimo. Labai noriu, kad nereikėtų specialiosios mokyklos“, – sakė „Tauragės kurjeriui“ mažosios Gabijos mama, vildamasi, kad procedūros Slovakijoje gali padėti. Kokios procedūros, kokia jų kaina ir kaip galime visi prisidėti prie kalėdinio stebuklo išsipildymo, skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Perfrazuojant žinomos poetės žodžius, šokėjai negali nešokti. Tačiau šokių studijos „Spindulio“ vadovams tenka sukti galvą, kaip pasirengti sausio mėnesį vyksiančiam čempionatui, nes kol kas durys treniruotėms užtrenktos. Kaip jaučiasi „Spindulio“ šokių vadovai su šokėjais ir ką jie ruošiasi daryti, aiškinosi Daiva Žebelienė.

Dėl karantino įstrigę įstaigų vadovų konkursai pajudėjo iš mirties taško. Perskaitę antradienio numerį sužinosite, kas vadovaus Tauragės profesinio rengimo centrui, kas stos prie Tauragės regiono atliekų tvarkymo cento vairo bei kodėl į Seimo posėdžius negalės vykti tauragiškių išrinktas Romualdas Vaitkus.

Po rezonansinių įvykių Kretingos rajone ir Tauragės rajono Meldiklaukių kaime, kai nelegaliose daugyklose rasti apleisti ir neprižiūrėti šunys, prasidėjo netikėti dalykai. Žurnalistė Morta Mikutytė pasidomėjo, kokioje stadijoje yra atliekami tyrimai ir ko į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą skuba kiti šunų augintojai.

Tauragės savivaldybės mero viešas kreipimasis į kraštiečius emigrantus, kad šioms Kalėdoms jie negrįžtų į Lietuvą, o per šventes liktų tose šalyse, kuriose „šiuo metu reziduoja“, sulaukė nevienareikšmiško vertinimo. Emigrantų nuomonė – rytdienos numeryje. Laikraštyje rasite ir tauragiškių pasisakymus, ką jie mano apie karantino draudimus.

Žurnalistė Regina Genienė kalbėjosi su tauragiškiams jau žinomais Kalėdų seneliais ir aiškinosi, kaip pandemija pakoregavo jų komercinius planus. Beje, „Tauragės kurjerį“ pasiekė skundai, esą medžiotojai ne visada laikosi ribojimų. Ar tikrai?

Taip pat skaitykite apie eglučių alėją ir prakartėlę Tauragėje, Pagėgių pasididžiavimą – papuoštą gyvą eglę ir kitus šventinius dalykus. Bus ir verslo naujienų.

Šiuo laikmečiu neišvengiame ir nemalonių žinių: ligoninėje – jau apie 30 COVID-19 pacientų, kritiškai trūksta medikų.

Kad ir kokios naujienos mus pasitinka, tradicijų nelaužome. Kiekvieną penktadienį – po receptą. Šįkart – tauragiškės Deimantės atsiųstas nekepto 5 ingredientų torto receptas. Pabandykite ir jūs. Mielai laukiame ir Jūsų receptų elektroniniu paštu redaktore@kurjeris.lt

Įdomaus skaitymo, naujienų tikrai daug.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą