Penktadienio, kovo 19-osios, „Tauragės kurjeryje“: nori didinti rinkliavą – brangintų 30 procentų

Dalintis:

Kaip manote – 0,5 milijono eurų savivaldybės skolą Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui turėtų sumokėti pati savivaldybė ar gyventojai? Trečiadienį Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui iš Tauragės rajono savivaldybės tarybos nepavyko išmušti didesnės atliekų surinkimo kainos. Didinti rinkliavą iš gyventojų prašyta solidžiai – apie 30 proc. Tačiau šio drastiško sprendimo vietos politikai priimti vis dėlto neišdrįso – klausimo svarstymas atidėtas balandžiui.

„Pavyzdžiui, iš gyventojų per mėnesį surinkome 30 tūkstančių eurų. Pervedėm juos savivaldybei. O atliekų į sąvartyną buvo atvežta tiek, kad savivaldybei išrašom sąskaitą už 50 tūkstančių eurų. Ir jūs manote, kad savivaldybė, sąskaitoje turėdama 30 tūkstančių eurų, mums sumokės 50 tūkstančių eurų? Ji ir sumoka 30 tūkstančių eurų“, – iš kur atsirado pusės milijono eurų skola, aiškina Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Virginijus Noreika.

Nuo kada gali brangti atliekų mokestis, iš kur savivaldybė gaus 0,5 milijono eurų ir ar tikrai politikai nuo šiol sekios paskui šiukšliavežes ir budės prie šiukšlyno vartų, sužinosite jau netrukus.

Naujausiame numeryje – ir kitos pastarųjų dienų naujienos: Šakvietyje iki pamatų supleškėjus namui, tauragiškiai puolė padėti tragedijų viena po kitos kamuojamai šeimai; kaip, sustabdžius vakcinavimą „AstraZeneca“ vakcina, Tauragėje vyksta skiepijimo procesas ir ar tauragiškiams taip pat pasireiškė šalutinių požymių; kam savivaldybė skolinsis daugiau nei 1 mln. Eur; kodėl „baltieji rūmai“ iki šiol neturi savivaldybės administracijos direktoriaus; kaip 3 mėnesių karantiną išgyveno Tauragės „Senukai“, papasakos verslo savininkai Tadas ir Irena Alijošiai; ko labiausiai baiminasi mokyklos, nuo pirmadienio į klases pakviesiančios pradinukus ir kontaktiniu būdu konsultuosiančios abiturientus; kurios kaimų mokyklos bus naikinamos artimiausiais metais ir kaip savivaldybė Tauragėje gelbės profesionalųjį krepšinį.

Tai, žinoma, dar ne visos žinios – be kultūros ir kriminalinių naujienų, jūsų laukia Rimvydo Valatkos žodis: „Pasirinkimas tarp gero ir dar geresnio – retas variantas. Ypač per pandemiją, kai tenka rinktis tarp blogo ir dar blogesnio“. Ne mažiau aktualūs ir Henriko Vaitiekūno pastebėjimai: šįkart klius laidai „Nuo… Iki…“

Artėjant Velykoms siūlome gardaus velykinio pyrago receptą, nors paskanauti jis tiks ir šį savaitgalį – sekmadienį, kovo 21-ąją, Tauragei sukanka 514 metų.

Su gimtadieniu, mūsų mieste!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą