Penktadienio, kovo 26-osios, „Tauragės kurjeryje“: per gerą širdį gali tekti mokėti baudas

Dalintis:

Šešių Tauragės įmonių pagalba Liberalų sąjūdžiui prieš rudenį vykusius Seimo rinkimus atsirūgo – už Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymo nuostatų pažeidimus visoms joms gresia piniginės baudos. Tarp šių įmonių – ir savivaldybės kontroliuojama Tauragės butų ūkio bendrovė, prieš pat rinkimus Liberalų sąjūdžiui išnuomojusi vieno daugiabučio Žalgirių mikrorajone sieną, ant kurios buvo skelbiama kandidato į Seimą reklama.

Ar savivaldybės kontroliuojama įmonė turi teisę gauti pajamas iš politinės reklamos stendų nuomos? Ar daugiabučio gyventojai apie tai buvo informuoti ir kokia dalis politinės reklamos pajamų teko daugiabučiam namui, ant kurio sienos buvo skelbiama politinė reklama? Kam šios lėšos buvo panaudotos? Šiuos ir kitus klausimus pateikėme Tauragės butų ūkio direktoriui Egidijui Vaitiekui bei kitų įmonių vadovams, pagelbėjusiems politinei partijai prieš rinkimus į parlamentą.

Kaip susidėjęs su politikais, gali likti kaltas, – skaitykite penktadienio vedamajame.

Šiame numeryje – daugybė kitų naujienų ir nepakartojamų Tauragės krašto žmonių istorijų: ar vakcinavimas nuo koronaviruso Tauragėje vyks ir savaitgaliais; kaip Seimui svarstant Užkrečiamųjų ligų prevencijos įstatymo pataisas, numatančias privalomąjį testavimą dėl COVID-19, balsavo tauragiškiai parlamentarai; kiek tauragiškių jau prisijungė prie dujotiekio tinklo; kokį vaidmenį labiausiai norėtų suvaidinti Tauragės liaudies teatro aktorius Vigantas Užmiškis – pokalbis su juo artėjant Tarptautinei teatro dienai; tauragiškės Kornelijos avantiūra – skrido į Tailandą, 9 mėnesius per karantiną praleido Laose; naujienos iš teismo salės – vieno padegimo istorija; Šikšnių kaimo bendruomenės pirmininkė Irena Plauškienė papasakos ne tik apie šios šaunios gyvenvietės žmones, bet ir kaip šį nuošalų kraštą paveikė pandemija; iš Kęsčių parsivežėme ką tik suremontuotos ir jau skęstančios šio kaimo gatvės problemą; sužinosite ir tai, kodėl Tauragės paštas neskuba remontuoti griūvančių laiptų ir ar tikrai Skiržemėje norima privatizuoti kapines; naujiena laukia ir žvejų mėgėjų, tiesa, nelabai linksma – ką jiems rezga politikai.

Ir tai, žinoma, dar ne visos naujienos. Jūsų laukia žinios apie kūrėjų pasiekimus, Rimvydas Valatka savo skiltyje primins, kas yra Dievo pirštas, o šmaikštusis Henrikas Vaitiekūnas – kuo moterys nuo vyrų skiriasi. Šiuo diskusijų lyčių klausimais metu tikrai drąsu.

Pasiūlysime ir itin gardaus kepinio, kuris galėtų tapti tikra Velykų stalo puošmena, receptą.

Šilto artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą