Penktadienio, lapkričio 20-osios, „Tauragės kurjeryje“: savivaldybė skolinsis beveik 2 mln. Eur

Dalintis:

Pandemija Tauragę prispaudė kaip reikiant – pritrūkusi apyvartinių lėšų savivaldybė nusprendė skolintis. Nei daug, nei mažai – beveik 2 milijonus eurų. Kitu atveju biudžetinių įstaigų darbuotojai prieš Kalėdas liktų be algų. „Baltųjų rūmų“ finansininkai konstatuoja – pernai, kai apie koronavirusą niekas net girdėjęs nebuvo, biudžetas suplanuotas vienaip, tačiau realybė pasirodė liūdnesnė. Maža to, į seniai regėtas aukštumas pastaraisiais mėnesiais Tauragėje šoktelėjo ir oficialusis nedarbas.

„Gali būti, kad lėšų atlyginimams pritrūks biudžetinės įstaigos, įskaitant mokyklas, darželius, nes dalis finansavimo mokymo įstaigoms skiriama iš biudžeto“, – „Tauragės kurjeriui“ atskleis savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėjas Ignas Kymantas.

Iki kiek koronavirusas šį rudenį išaugino nedarbą, sužinosite atsivertę penktadienio „Tauragės kurjerio“ numerį.

Penktadienį jūsų laukia ir visa šūsnis dar niekur nepasakotų istorijų bei pačių svarbiausių šios savaitės naujienų: žinoma, naujausios koronaviruso žinios – kuriose įmonėse ir įstaigose fiksuojami židiniai, trikdantys jų darbą, kada ir kur organizuojamas protestas prieš kaukių dėvėjimą ir kaip jam ruošiasi vietos policija, sužinosite ir kiek tauragiškių policijos pareigūnai nubaudė dėl kaukių nedėvėjimo; kada Tauragėje sulauksime 5G ryšio ir ar tikrai jis nekenksmingas; kelių ir gatvių asfaltavimo niuansai – vienose klojamas naujas asfaltas, kitos lopomos senu šiferiu; sužinosite, koks likimas laukia Skaudvilės palaikomojo ir slaugos gydymo ligoninės, kaip nuo šiol vadinsis Tremtinių ir politinių kalinių muziejus, kaip į Aukštapelkės Laukėsoje suniokojimą sureagavo Tauragės prokuratūra ir kaip vienas tauragiškis iš savo sugyventinės „velnią varė“.

Tai tik maža dalis naujienų, kurias perskaitysite rytojaus numeryje – dar parodysime jums, ką Tauragės pilyje aptiko ją renovuojantys statybininkai, kokį naują žurnalą išleido netradicinės poezijos gerbėjai, atskleisime, kodėl Adakavo kaimas ir šias žiemos šventes pasitiks tamsoje. O štai Tauragėje Kalėdos bus šviesios. Miesto širdyje – Pilies aikštėje jau iškilo šventinė eglė. Kokia ji bus, kiek kainavo ir kaip miestas puošis Kalėdoms, – visos naujienos jau keliauja iš spaustuvės.

Jūsų dėmesio kaip įprasta penktadieniais laukia Rimvydas Valatka, šįkart kalbėsiantis apie žmogaus amžiaus privalumus ir trūkumus, ir Henrikas Vaitiekūnas – jis žino, kada pasaulyje buvo iškeptas pirmasis blynas.

Ačiū, kad esate kartu, ir būkime sveiki!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą