fbpx

Penktadienio, liepos 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: neeilinė asmenybė – „Auksinio proto“ superfinalininkas, nurungęs tituluotus mokslo vyrus

Dalintis:

Paprastu darbininku Tauragėje dirbantis Edgaras Nadeika liko per žingsnį nuo populiariojo intelektualaus žaidimo „Auksinis protas“ pagrindinio prizo. Nurungęs aukštus mokslinius laipsnius įgijusius priešininkus, Edgaras šiandien dėl to visai nesielvartauja, neslapukaudamas jis atvėrė savo gyvenimo širmą, už kurios – tiek įdomybių, kad sunku patikėti. Netrukus dienos šviesą turėtų išvysti pirmasis jo romanas apie viduramžių Maroką. Pokalbį su šiuo išskirtiniu tauragiškiu skaitykite rytojaus vedamajame.
Opozicija pratrūko: „Tamsta mere, ar jūsų diplomas pirktas Kopenhagos turguje?“ Tokį smūgį į paširdžius rajono vadovas Dovydas Kaminskas vargu ar buvo kada gavęs. Dėl ko eilinį kartą savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje pykosi valdantieji ir opozicija, sužinosite jau netrukus.Skaidrumo statistika: Tauragė ir vėl nesužibėjo. Viešųjų pirkimų tarnyba skelbia sutarčių, kurias valstybės ir savivaldybių įstaigos bei įmonės privalo paskelbti viešai, statistiką. Paaiškėjo, kad to, kas privaloma, Tauragė ir vėl nedaro. Įdomūs skaičiai – jūsų teismui.Kultūros ir istorijos priedas „Taurragis“ šįkart pasakoja apie sveikatos apsaugą tarpukario Tauragėje. Ar žinojote, kiek žmonių pirmosios nepriklausomybės metais Tauragėje kasmet susirgdavo sifiliu, kodėl Tauragės ligoninė buvo laikoma viena moderniausių šalyje ir kiek gydytojų pokario metais dirbo mūsų mieste? Šie ir dar daugybė įdomių istorinių duomenų, kuriais net patikėti sunku, jau keliauja į jūsų pašto dėžutes.Į mero kabinetą dėl 40 metų gyvuojančio Tauragės šachmatų kubo gerovės kovoti pasišovę tauragiškiai rinkosi toli gražu ne šachmatais žaisti. Rajono vadovybei priekaištaujantiems, kad buvusioje sporto mokykloje šį sportą kultivuojančio jaunimo sąlygos bloginamos, tėvams sunku suprasti, kodėl jie, o ne rajono valdžia Sporto centrui turi surasti patyrusį trenerį. Išsamiau papasakosime jau netrukus.Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – ką su Vytauto stadionu padarė saulė ir karštis, kas nuo šiol eis Vyriausybės atstovo Tauragės apskrityje pareigas, kiek vandens iš geriamojo vandens kolonėlių per vasarą išgeria tauragiškiai ir kokią baudą teismas skyrė naudotais automobiliais prekiaujančiai ir mokesčius nuo valstybės slėpusiai įmonei – jau spausdinamos. Šiame numeryje rasite ir žymios tinklaraštininkės pasiūlytą, „Tauragės kurjerio“ skaitytojos išbandytą vasariškos užtepėlės receptą. Taigi skanaus ir nepamirškite – ryt visi giedame „Tautišką giesmę“.Su artėjančia Valstybės diena!

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą