Penktadienio, rugpjūčio 7-osios, „Tauragės kurjeryje“: kur dingo prie ligoninės išpjauti medžiai?

Dalintis:

Kai mišką kerta – skiedros lekia. Nors šįkart iškirstas ne miškas, bet skiedrų – pilnas vežimas. Pirmadienį žurnalistams pranešta, kad medžiai, išpjauti Tauragės ligoninės prieigose, iškeliavo į privačią sodybą Šilutės rajone, galimai priklausančią šios medicinos įstaigos vadovo šeimai.

Tokia pat informacija netrukus pasiekė ir policiją. Ši aplinkybes aiškinasi. Kaip incidentą aiškina ligoninės direktorius Liutauras Indriuška ir medžius išpjovusios statybų įmonės atstovai, sužinosite tik atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Penktadienio numeryje – kitos ne mažiau aktualios naujienos: kas nutiko medikui, Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariui Eugenijui Margiui; kokį įstatymą pažeidė Tauragės meras Dovydas Kaminskas ir kas jam už tai bus; sužinosite, kodėl buvęs eigulys Antanas jau dvi savaites gyvena automobilyje daugiabučio kieme; autokroso čempionas Tautvydas Urba atskleis, kuo jį dar vaikystėje pakerėjo šis pavojingas sportas; visas pulkas verslo naujienų – kam Darbo inspekcija skyrė baudą, kokia degalinė atidaroma Tauragėje ir kur veiks nauja šalyje itin populiari kepyklėlė; sužinosite, ką artimiausiomis dienomis Tauragės gatvėse gaudys policija ir kodėl geriausias šalies maltietis Saulius Oželis ketina palikti Maltos ordino gretas.

Ir tai dar ne viskas – naujienos apie savaitgalio renginius, Rimvydo Valatkos ir Henriko Vaitiekūno skiltys bei puikus receptas.

Gražaus artėjančio savaitgalio!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą