Penktadienio, spalio 2-osios, „Tauragės kurjeryje“: jungtuvės iš išskaičiavimo

Dalintis:

Aplinkos ministerija planuoja įgyvendinti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įmonių valdymo pertvarką, tai yra stambinti vandentvarkos įmones jas sujungiant. Tauragės savivaldybė, panašu, viena pirmųjų pateks į Aplinkos ministerijos suregztą pertvarkos tinklą ir jau ruošiasi savo kontroliuojamos „Tauragės vandenų“ įmonės jungtuvėms su Pagėgių komunaliniu ūkiu. Kokios naudos tikisi abi savivaldybės, skaitykite rytdienos vedamajame.

Ryt taip pat sužinosite, kokių priemonių imasi Tauragės rajono savivaldybė, kad tik greičiau parduotų „Dunokus“ verslui.

Graži valstybės iniciatyva – skirti išmokas gyventojams, nusprendusiems atsisakyti taršaus automobilio, virto akcija, kuri dalį ja susidomėjusiųjų paliko ne tik be automobilio, bet ir su skyle piniginėje. Kaip tai atsitiko vienam tauragiškiui, skaitykite penktadieniniame laikraščio numeryje.

Žurnalistė Regina Genienė miesto seniūnijoje ieškojo atsakymo, kodėl Jūros parke, prie kavinės „Banga“, neveikia skulptūrinis fontanas, veržliomis čiurkšlėmis tauragiškius ir miesto svečius džiuginęs devynerius metus. Kitas šios žurnalistės straipsnis – apie rajono koplytstulpius.

Eugenijus Šaltis smagiai – apie tauragiškį Romualdą Eičą – dainininką, pedagogą, filosofą, sportininką. Rugsėjo 28-ąją R.Eičui sukako 80.

„Tauragės kurjerio“ kolektyvas 23-iojo laikraščio gimtadienio proga vienai dienai buvo persikėlęs dirbti į Pagramančio regioninio parko direkciją. Taigi net keturi laikraščio puslapiai – iš šio gamtos apdovanoto krašto. Tačiau ne tik tai, ką pamatyti galima Pagramančio krašte, bet ir kitos šio krašto aktualijos. Žurnalistė Morta Mikutytė pakalbino tris dešimtmečius taksų veislės šunis auginančią šio krašto šeimą – ką legalūs veisėjai mano apie didžiulį skandalą sukėlusius daugintojus?

Žymus Tauragės architektas Vincentas Paulauskas valdžios projektuojamą mažąjį miesto aplinkkelį mala į miltus – skaitykite jau netrukus.

Skelbiame ir naujausias koronaviruso žinias – iš kur ligą į Tauragę parsivežė ja apsikrėtęs tauragiškis?

Penktadienio numeryje rasite ir Henriko Vaitiekūno, ir Rimvydo Valatkos pasvarstymus, įžvalgas – ką gero rodo televizorius ir už ką balsuoti Seimo rinkimuose?

Koks penktadienis be recepto? Būtinai bus. Grybų ikrų receptu su mūsų skaitytojais dalijasi „Tauragės kurjerio“ vadybininkė Elita Žemaitienė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą