Penktadienio, spalio 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: mokytoja ekspertė – atvirai apie mokyklą, etatinį apmokėjimą ir mažuosius neklaužadas

Dalintis:

Spalio 5-ąją, Tarptautinę mokytojų dieną, vėl prisimenami bene svarbiausi jaunų žmonių palydovai – mokytojai. Mokytoja ekspertė Adelija Kuzmarskienė mokykloje jau nebedirba. Tačiau ir šiandien ji apsupta mokinių, jos įžvalgos ir patarimai kolegoms reikalingi it oras. „Klauskite savo vaikų, ko išmoko, o ne kiek gavo“, – sako garsi matematikė, mokyklai ir Tauragės krašto mokiniams atidavusi 45-erius savo gyvenimo metus. Skaitykite penktadienio vedamajame.
Tą pačią dieną atleido ir vėl priėmė. Nuo spalio 1-osios Sporto centras tapo švietimo įstaiga. Kas jai vadovaus, buvo neaišku bene iki paskutiniosios pertvarkos dienos. Paaiškėjo naujas kuriozas – mero potvarkiu iš pareigų nuo rugsėjo 28-osios atleistas Sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas dirba kaip dirbęs. Kokios paslaptys už to slypi? Sužinosite jau netrukus.Į Tauragės šilumos tinklus pargabentas gigantiškas pirkinys – 34 tonas sveriantis naujasis Tauragės miestą šildysiantis katilas. Apie tai, kokiu būdu į Tauragę jis atkeliavo, kada bus sumontuotas ir kiek kainavo, skaitykite jau netrukus. Iš darbo atleistas Tauragės autobusų parko inžinierius: „Kovosiu, kad karaliukai nesijaustų saugūs“. Tauragės autobusų parko inžinierius Rimantas Kičas pasiryžęs kovoti iki galo, kiek jam tai bekainuotų. Kodėl ilgametis savivaldybės įmonės darbuotojas neteko darbo ir kas, jo teigimu, yra tie visagaliai „karaliukai“ – atsakymai jau penktadienį.Tauragėje – naujas skandalas: pranešta, kad Batakių pagrindinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius savo kabinete mušė mokinį. Šiandien paaiškėjo tolimesnis pedagogo likimas. Kokie sprendimai direktoriaus atžvilgiu jau priimti ir ką apie incidentą sako pats direktorius, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kas kaltas, kad trečiadienį neįvyko suplanuotas savivaldybės tarybos posėdis, turėjęs nagrinėti daugybę svarbių klausimų, kodėl neįmanoma užregistruoti pranešimų apie gatvių apšvietimo sutrikimus, kaip Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėse sekėsi Tauragės badmintono komandai ir kiek tauragiškiams naująjį sezoną kainuos šildymas, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir švelnaus it pūkas morkų pyrago receptą. Už jį dėkojame skaitytojai Odetai.Ačiū, kad esate su mumis!

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą