Penktadienio, spalio 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: Urėdija vėl liko be vadovo

Dalintis:

„Padėkojo už darbą, pasakė, kad baigtas pirmasis etapas ir prasidės kitas, įteikė paveikslą ir pristatė, kad mums laikinai vadovaus Edvardas Bielskis. Nei kas, nei kaip, nei už ką – niekas nepaaiškino“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo vienas iš miškų urėdijos darbuotojų. Kas nutiko, kad Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninio padalinio vadovas Raimondas Matemaitis paliko pareigas? Ar jis pats įvardins priežastį, skaitykite rytojaus vedamajame.

Ryt taip pat sužinosite, kodėl uždarytas Tauragės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyrius, o gimdyvės siunčiamos į Klaipėdą.

Į Klaipėdą nusiųsta ir Tauragės „Regitroje“ vairavimo egzaminą norėjusi laikyti tauragiškė. Kodėl?

Penktadieniniame numeryje ir apie tai, kodėl savivaldybė įsivėlė į teisminius ginčus su bendrove „Šilutės būstas“, dabar besivadinančia „Mano būstas Vakarai“.

Nuo pirmadienio iki vakar dienos vakaro vyko išankstinis balsavimas Seimo rinkimuose. Ar aktyviai Tauragėje balsuota?

Kada bus baigta statyti Tauragės policijos komisariato areštinė?

Nekilnojamasis turtas brangus ne tik Tauragės mieste – būstų kainos ne ką mažesnės ir kaimuose. Šią temą gvildena žurnalistė Regina Genienė. Ryt laikraštyje Jūsų laukia įdomus žurnalistės Violetos Karaliūnaitės pokalbis su Adakavo bendruomenės nariais Danute ir Petru Lembučiais.

Pinigai banke, bet pasiimti negali. Kur kreiptis dėl vežimėlio ar kitos priemonės neįgaliesiems? Trečiadienio vakarą Tauragėje buvo pristatyta pirmoji kraštiečio aktoriaus Juozo Gaižausko knyga „Dievas su šlepetėmis“. Taip pat – naujienos iš teismo salės, sporto pasiekimai. Daug, daug visko jūsų laukia penktadieniniame laikraščio numeryje.

Nepamiršome ir recepto. Aromatingą vištienos troškinį pagamino ir jums rekomenduoja žurnalistė Morta Mikutytė.

Jaukaus savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą