Penktadienio, vasario 19-osios, „Tauragės kurjeryje“: kas vairuos savivaldybę?

Dalintis:

Savivaldybės taryba iš pareigų be ginčų atleido savivaldybės administracijos direktorių Modestą Petraitį. Kas jį pakeis, šiandien dar neapsispręsta, tačiau „Tauragės kurjerį“ pasiekė pirminė informacija, kad vadovauti savivaldybės administracijai siūloma vienos įmonės direktorei.

Kėdžių perstumdymas „baltuosiuose rūmuose“ tuo nesibaigia. „Paslapties nėra – sausio pradžioje informavau vadovybę, kad ketinu išeiti iš darbo“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė ir vieno svarbiausių savivaldybės administracijos skyriaus vedėjas. Kas jis ir kodėl pasišovė išeiti, sužinosite tik atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Penktadienio numeryje – daugybė kitų pačių aktualiausių naujienų, susitikimų, jums pažįstamų ir nepažįstamų žmonių istorijų: ar tikrai gali būti parduotas senasis Tauragės futbolo stadionas; kodėl dalis mokytojų atsisako skiepytis nuo koronaviruso; kaip karantinas pakoregavo Tauragės butų ir gyvenamųjų namų kainas; kaip savivaldybei sekasi pardavinėti patrauklų žemės sklypą miesto centre; koks pastatas dygsta Skaudvilėje ir kurie prekybos centrai netrukus Tauragėje užsivers remontui.

Kaip žiemą prižiūrėti naminius gyvūnėlius, patars veterinaras Tomas Bartušis, o 50 metų nė dienos vienas be kito negalintys skaudviliškiai Eugenija ir Justinas Kudirkai papasakos, kodėl jųdviejų meilė iki šiol neužgeso.

Užsakyti laikraščio prenumeratą

„Tauragės kurjerio“ žurnalistai apsilankė pirmadienį duris atvėrusiose parduotuvėse: kas laikosi nustatytos tvarkos, o kas ją apeina?

Sužinosite, kiek savivaldybei kainavo šventinis pastato apšvietimas ir kas birželio 1-ąją nutiks Skaudvilės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninei.

Sėklų žinovas Vladas Alijevas sėjai besiruošiantiems daržininkams atskleis šio sezono naujoves: kokie pomidorai šiemet populiariausi, ar jau metas sėti paprikas ir kaip nederlingoje žemėje užsiauginti morkų?

Teisėtvarkos naujienose: kur nuo šiol budi policijos pareigūnai ir vieno šunų daugintojo bylos nagrinėjimo teisme detalės.

Ir tai dar toli gražu ne viskas – storame ir spalvotame šio penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje rasite ir daugiau naujienų bei nepakartojamą duonelės su graikiniais riešutais receptą.

Jūsų dėmesio kaip visada tikisi ir Rimvydas Valatka: „Niekada nesu drebinęs kinkų dėl egzo. Eidavau perskaitęs storiausią iš esamų vadovėlių, užtikrintas – aš žinau. Bet žinojau ir tai, kad jei tik profesorius norėtų mane sukirsti, jam tereiktų pateikti seriją klausimų, ir mano žinios greit baigtųsi“.

Šviesaus ir šilto savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą