Penktadienio, vasario 26-osios, „Tauragės kurjeryje“: šunų verslas peržengė visas padorumo ribas

Dalintis:

Šunų daugintojų skandalas tęsiasi. Pirmadienio vakarą Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnams pranešta apie dar vieną galimai nelegalią šunų veisyklą. Šįkart – daugiabutyje Tauragės miesto Dainavos gatvėje. Radybos neįtikėtinos: trijų kambarių bute aptikti 27 šunys. Įtariama, jog gyvūnai sužaloti – kad nelotų, jiems galėjo būti nukirptos balso stygos, o veterinaras galėjo klastoti dokumentus.

„Baisu buvo. Nesuprantama. Absurdiška. Visi šunys inkštė, kambaryje buvo pilna mažiukų. Nematęs to vaizdo neperpasakosi. Suprantu, su kaimynais visi nenori pyktis, bet aš jau laiptinės duris pradaręs pajutau kvapą. Negalėjai nenujausti, kad kažkas vyksta. Įdomi žmonių pozicija, kodėl nepranešė“, – tai tik dalis įspūdžių, ką papasakojo į butą Dainavos gatvėje patekęs ir Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Apie neįtikėtinai žiaurų atvejį skaitykite penktadienio vedamajame.

Paskutiniame žiemos numeryje – ir kitos jau pavasarėjančios naujienos ir aktualijos: koronaviruso protrūkis Lauksargių globos namuose – kodėl susirgo paskiepyti senoliai; naujausi pandemijos duomenys ir prognozės; sužinosite, kiek gali kainuoti rezervuota automobilio stovėjimo vieta prie jūsų darbovietės; kodėl neįmanoma prisiskambinti Tauragėje rinktam Seimo nariui; ar jaunai šeimai Tauragėje įsigyti būstą su valstybės parama – misija įmanoma.

80-metį pasitikęs Tauragės garbės pilietis Jonas Liorančas nuo koronaviruso sako nesiskiepysiantis. Ne tik apie skiepus ir pandemiją kalbėjomės su žymiu sąjūdiečiu, ilgus metus Tauragės krašto istorijai ir paveldui atidavusiu tauragiškiu. Iš jo lūpų nuskambėjo ir skaudžių žodžių. Skaitykite jau netrukus.

Prenumeruoti elektroninę versiją

Savivaldybė atskleis, kada planuoja pradėti Tauragės turgelio renovaciją, o Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras praneša, kad jau netrukus gali keistis atliekas vežanti įmonė – skelbiamas milijoninės vertės viešasis pirkimas.

Rimvydas Valatka šįkart papasakos apie pieną ir kodėl lietuvis paskui karvės uodegą nebevaikšto.

Ir tai dar ne viskas – gardaus patiekalo receptas, sporto ir oro užterštumo naujienos jau laukia jūsų dėmesio.

Pasirinkti „Tauragės kurjerį“ niekada nevėlu!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą