fbpx

„Tauragės kurjerio“ bendrovės vairą perima Ramunė Ramanauskienė

Dalintis:

Iš UAB „Tauragės kurjeris“ direktoriaus pareigų pasitraukus Renaldui Malychui, vadovauti bendrovei paskirta iki šiol laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorės pareigas ėjusi Ramunė Ramanauskienė. Pastarosios pareigos patikėtos Violetai Karaliūnaitei.

Vadovybės pasikeitimai „Tauragės kurjerio“ bendrovėje redakcijos darbo nesutrikdė – redakcinį darbą perimanti patyrusi žurnalistė Violeta Karaliūnaitė, iš sostinės 2020-aisiais atsikėlusi į Tauragę dėl asmeninių aplinkybių, yra dirbusi visose šalies didžiosiose televizijose – kūrė, režisavo ir administravo įvairius TV projektus. V.Karaliūnaitės darbinė patirtis „Tauragės kurjeriui“ – didžiulė paskata.

Violeta Karaliūnaitė

„Tokie gyvenimo pokyčiai negąsdina. Prie iššūkių esu pratusi ir pratinu kitus. Stovėti vienoje vietoje ir plaukti palei srovę – nuobodu. Žurnalistinę karjerą pradėjau daugiau nei prieš du dešimtmečius viename Klaipėdos dienraštyje. Vėliau teko dirbti respublikinėje spaudoje, vienoje šalies savivaldybėje, viešųjų ryšių srityje ir televizijoje. Augau kartu su Lietuvos talentais, užgimstančiomis eterio žvaigždėmis, politikos ir aktualijų naujienomis. Man pasisekė! Žurnalistinį darbą myliu taip pat, kaip ir žmones, sutiktus gyvenimo kelyje. Kviečiu ir jus, ištikimiausius ir naujai „Tauragės kurjerį“ atradusius skaitytojus, kartu eiti keliu į žinojimą ir pažinimą“, – sako V.Karaliūnaitė.

Bendrovės „Tauragės kurjeris“ direktorės pareigas perėmusios Ramunės Ramanauskienės žurnalistinio darbo patirtis – 25-eri metai. Žurnaliste, kalbos stiliste, redaktore ir vadove ji yra dirbusi visuose Tauragėje leistuose ir leidžiamuose laikraščiuose. Pastaruosius septynerius metus ėjo redaktorės pareigas „Tauragės kurjeryje“.

„Žurnalisto, o juo labiau įmonės vadovo, pareiga – pateikti vartotojui, mūsų atveju skaitytojui, kokybišką produktą. Mano arkliukas iki šiol buvo ir tebebus reiklus ir tikslus žodis, paremtas įrodymais ir atkakliomis pastangomis. Esu įsitikinusi, kad bet kurios profesijos atstovas savo darbe privalo vadovautis pagrindiniu principu – švaria sąžine. „Tauragės kurjeris“ įsipareigoja skaitytojams skelbti teisingas, objektyvias ir patikrintas žinias, pastebėti ir iškelti į viešumą labiausiai Tauragei nusipelniusius žmones, papasakoti jų istorijas, padėti atsakyti į klausimus tiems, kas atsakymų savo pastangomis neranda. Įsipareigojame, kad ir toliau laikraštis bus įdomus, nepataikaujantis valdžiai, tačiau ir pastebintis produktyvius jos darbus“, – teigia R.Ramanauskienė.

Ramunė Ramanauskienė bendrovės direktorės pareigas pradeda eiti balandžio 17 dieną, Violeta Karaliūnaitė redakcijai vadovaus nuo kitos savaitės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą