fbpx

3 mitai apie suaugusiųjų prekes

Dalintis:

Nors esame laisvi, nemaža dalis porų dar jaučiasi supančiota konservatyvių visuomenės nuostatų. Sveikų pokyčių tikrai yra, visgi pernelyg dažnai tenka kovoti su įvairiais tabu, dirbtinai sugėdintomis temomis. Viena tokių yra prekės suaugusiesiems, kurios dėl to apipinamos įvairiausiais mitais. Šįkart pakalbėkime apie 3 iš jų, formuojančius ne tik visuomenės įsitikinimus, bet ir kiekvienos poros santykius.

Mitas Nr.1: tai visiškai nebūtina

Erotinių prekių kategorijai galima priskirti viską, kas susiję su intymiais santykiais. Taigi tai ir apsaugos priemonės. Tad teigti, kad tokios prekės nebūtinos, yra tas pats, kas sakyti, jog ir prezervatyvų naudoti nereikia. Jei reikmenys nebūtų reikalingi, nebūtų paklausos, tai, ko gero, nematytume ir jais nukrautų parduotuvių lentynų.

Tokios prekės gerokai palengvina santykius ir yra visiškai natūrali, sveika jų dalis. Jei rūpinatės tiek savo, tiek antrosios pusės poreikiais, suprantama, kad naudosite ir malonumą, saugumą užtikrinančius daiktus. Nuo lubrikanto ar seksualių apatinukų iki „sunkiosios artilerijos“ – verta išmėginti įvairiausias priemones. Jos puikiai padeda įveikti santykių rutiną ir neretai netgi didina pasitikėjimą savimi.

Mitas Nr.2: pirkti nepatogu ir brangu

Prie prezervatyvų ir lubrikantų parduotuvių lentynose jau esame įpratę, o štai kitos prekės eiliniams pirkėjams pažįstamos gerokai mažiau. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog išsirinkti ir įsigyti tokių reikmenų labai sudėtinga. Juk puikiausias sprendimas, ypač per karantiną, gali būti erotinės prekės internetu.

Jau minėtas gundantis apatinis trikotažas, įvairiausi vibratoriai, intymaus masažo reikmenys, netgi žaidimai ar BDSM priemonės – viską galima rasti greitai, lengvai ir labai patogiai. Šiandien tokios parduotuvės rūpinasi ypač plačiu asortimentu. Be to, čia siūlomos patrauklios, prieinamos kainos, o užsakymą palengvina ir diskretiškos pakuotės garantija. Taigi įsigyti norimų reikmenų – daugiau nei paprasta.

Mitas Nr.3: tai gėdinga ir nerasiu to, ko man reikia

Taip dažniausiai mano tie, kurie dar nėra išbandę daug suaugusiųjų reikmenų. Tačiau jų laukia ilgas ir malonus pažinimo kelias. Pažinti reikia ne tik begalinį asortimentą, bet ir save pačius, savo santykius su kitu žmogumi. Galima pašmaikštauti, kad gėda yra jausti pačią gėdą šioje situacijoje. Juk tokios prekės yra tas pats, kas pirkti drabužius, žaislus ir taip toliau. Be to, kaip jau minėta, nejaukumą labai padeda pašalinti pirkimas internetu.

Pasirinkus patikimą pardavėją, rūpesčių tiesiog nekyla – na, nebent dėl atrankos iš gausios pasiūlos. Licencijuotos prekybos vietos atidžiai rūpinasi prekių kokybe ir visapusišku saugumu – pradedant sudėtimi, baigiant galiojimo laiku. Įsitikinus šiais faktais telieka atrasti tai, ko norisi. Asortimentas auga kone kasdien, ir reikmenis gali lengvai rasti tiek nedrąsios, mažiau patyrusios poros, tiek užkietėję vienišiai, norintys vis naujų potyrių.

Mitų išmanymas ir paneigimas – tai, kas atveria kelią į sveikus, įdomius, turiningus ir artimus santykius. Tereikia nusimesti visuomenės kartais primetamus nepagrįstus ribojimus ir leistis į geresnį savo bei kito žmogaus poreikių pažinimą.

Užs. Nr. 11

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą