4 priežastys kuo dažniau keisti pagalvę

Dalintis:

Jaukiai ir patogiai miego erdvei sukurti prireiks įvairių elementų – čiužinio, antklodės, patalynės, pagalvių. Visi šie elementai yra savaip svarbūs. Pagalvės – taip pat. Tad turime žinoti ne tik kaip išsirinkti tinkamą ar ją prižiūrėti, bet ir taip pat suprasti priežastis, kodėl pagalvės turi būti reguliariai keičiamos naujomis.

Praranda formą

Pagalvės mums yra reikalingos tam, kad miego metu sukurtų reikiamą atramą galvai bei pečių sričiai bei užtikrinti kokybišką poilsį. Tačiau tai ne viskas – nepamirškite, kad net ir aukščiausios kokybės pagalvės ilgainiui praranda savo pradinę formą, todėl nebegali sukurti tinkamos atramos galvai bei pečių juostai. Taigi tai reiškia, kad poilsis gali būti mažiau kokybiškas. Maža to, dėl tinkamos formos nebegalinčios palaikyti pagalvės ilgainiui galite pradėti jausti skausmą ar tempimą kaklo, pečių, sprando zonose. Na, o reguliariai keisdami pagalves būsite tikri, kad jų forma – puiki, ir toks pat poilsis laukia jūsų.

Kaupiasi įvairūs organizmai bei dulkių erkutės

Nereikia ir sakyti – labai svarbu, kad miego erdvė būtų ne tik patogi, bet ir higieniška. Na, o tai užtikrinsime tik tuo atveju, jei gebėsime palaikyti miegui skirtų reikmenų švarą. Būtent todėl pagalves yra rekomenduojama reguliariai vėdinti, o kai kurių rūšių – ir plauti. Vis dėlto vien tik šių veiksmų ilgainiui nebepakanka – pagalvėse ima kauptis įvairūs mikroorganizmai bei dulkių erkutės. Visi jie gali sukelti itin nemalonias pasekmes – odos sudirginimą, paraudimą, alergines reakcijas. Tačiau visi to tikrai išvengsite, jei reguliariai keisite pagalves.

Puiki proga atsinaujinti ir išbandyti ką nors naujo

Na, ir, žinoma, reikia nepamiršti, kad reguliariai keisdami pagalves turėsite puikią progą atnaujinti miegamąjį bei išbandyti ką nors nauja. Šiandien prekyboje galime rasti dešimtis skirtingų pagalvių, ir kone kiekvieną mėnesį šis asortimentas yra papildomas naujienomis. Taigi kiekvieną kartą, kai perkate naujas pagalves, galite išbandyti ką nors naujo – rinktis dar labiau ergonomiškas, antistresines pagalves, pagamintas iš natūralių žaliavų ir t.t.

Reguliariai keisdami pagalves, sukursite itin komfortišką bei sveiką miego aplinką.

Užs. Nr. 130

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą