5 įdomūs faktai apie Swarovski juvelyriką

Dalintis:

Greičiausiai puikiai žinote posakį, kad geriausi moterų draugai yra deimantai. Deja, ne kiekvienas gali sau leisti nusipirkti prabangiųjų brangakmenių. Tačiau gal esate girdėję apie Swarovski juvelyrinius dirbinius? Prabangūs ir kokybiški Swarovski kristalai yra puiki alternatyva trokštančioms pasipuošti akį traukiančiais aksesuarais, tačiau negalinčioms įsigyti brangakmenių moterims. Jų kaina yra daug mažesnė nei tikrų deimantų, o išvaizda labai primena brangakmenius. Norite sužinoti daugiau apie šiuos ypatingus kristalus? Štai 5 įdomūs faktai apie populiariąją Swarovski juvelyriką!

Swarovski kristalai buvo sukurti Austrijoje

1892 m. austrų stiklo pjovėjas Daniel Swarovski išrado ir užpatentavo elektrinę pjovimo mašiną, kuri palengvino papuošalų iš stiklo gamybą. Stiklo kristalai anksčiau buvo pjaustomi rankomis, tačiau elektrinė mašina leido kurti dailesnius papuošalus. Po kelių metų Daniel Swarovski su partneriais įkūrė įmonę mažame Austrijos miestelyje. Pagrindinė Swarovski vizija buvo padaryti kiekvienam įperkamą „deimantą“. Dabar Swarovski įmonę valdo jau penkta šeimos karta, o jų asortimente be galo daug akį traukiančių juvelyrikos dirbinių.

Swarovski kristalai iš tiesų nėra kristalai

Neapsigaukite – Swarovski kristalai iš tiesų nėra kristalai ar brangakmeniai. Tiesa ta, kad šie kristalais vadinami papuošalų elementai yra sukurti žmogaus ir gaminami patentuotu būdu iš tam tikro stiklo. Swarovski kristalų gamybos procesas ir tikslios žaliavos yra kruopščiai saugoma įmonės paslaptis. Tačiau ne paslaptis tai, kad juvelyriniai dirbiniai Swarovski yra ypatingi ir be galo populiarūs. Jais moterys puošiasi ypatingomis progomis.

Swarovski kristalai yra brangesni už stiklą

Skamba paradoksaliai, tačiau iš stiklo gaminami Swarovski kristalai yra gerokai brangesni už kitus stiklo papuošalus. Kodėl taip yra? Tai lemia ypatingas gamybos procesas, tikslumas ir profesionalumas, reikalingas gaminant Swarovski kristalus. Swarovski naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas. Be to, jie kruopščiai rūpinasi gamybos procesu. Visa tai leidžia kurti preciziškus briaunotus stiklo kristalus, kuriuos visi taip mėgsta dėl jų tviskesio ir prabangios išvaizdos.

Swarovski juvelyrika puošė pasaulinio garso įžymybes

Swarovski juvelyriniais dirbiniais ir drabužiais, padailintais Swarovski kristalais, puošėsi ne viena garsi pasaulio moteris. Tarp jų yra Marlene Dietrich, Marilyn Monroe, Audrey Hepburn ir daugelis kitų. Tačiau niekas neprilygsta įspūdžiui, kurį paliko 2018 m. Oskarų apdovanojimų scenos dekoracijos iš 45 milijonų Swarovski kristalų. Tai tapo vienu išskirtiniausių Swarovski laimėjimų iki šiol.

Swarovski juvelyrikai reikia specialios priežiūros

Nors Swarovski kristalai nėra tikri brangakmeniai, tačiau papuošalai su jais iš tiesų atrodo įspūdingai ir subtiliai. Dėl to su šiais juvelyriniais dirbiniais reikėtų elgtis kaip su kitais prabangiais papuošalais. Labai svarbu, kad kristalai neturėtų sąlyčio su cheminėmis medžiagomis, pavyzdžiui, kvepalais, plaukų laku ar pan. Prieš einant maudytis rekomenduojama visuomet nusiimti Swarovski kristalų papuošalus, kad jie nepatektų į vandenį. Swarovski dirbinius galima valyti drėgna minkšta šluoste, tačiau po to reikia leisti jiems gerai išdžiūti. Jei įmanoma, papuošalus patariama laikyti originalioje pakuotėje arba bent jau sandarioje dėžutėje.

Štai tiek įdomybių paruošėme Jums apie Swarovski juvelyriką. Taigi, ar bent vienas subtilus Swarovski juvelyrinis dirbinys papildys Jūsų aksesuarų kolekciją?

Užs. Nr. 214

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą