fbpx

Akių vokų operacijos nauda

Dalintis:

Šiais grožio kulto laikais kiekviena moteris nori didžiuotis nepriekaištinga išvaizda. Įvairios procedūros, apsilankymai sporto klube, vizitai pas grožio specialistus – neatsiejama šiuolaikinės, save mylinčios moters, gyvenimo dalis. Daili išvaizda ne tik atrodo estetiškai, tačiau taip pat leidžia pasitikėti savimi, ryžtingiau siekti gyvenimo tikslų. Deja, kartais susiduriame su išvaizdos trūkumais, kurių kasdieninėmis priemonėmis nepašalinsime.

Užkritę akių vokai – problema, su kuria susiduria didelė dalis žmonių, tačiau šiuolaikinių technologijų ir patyrusių specialistų pagalba, šį trūkumą galima lengvai pašalinti.

Akių vokų operacija

Nors estetinė chirurgija kasdien populiarėja, vis dar atsiranda nemažai skeptikų. Dar kartais vadovaujamasi stereotipais, jog estetinės operacijos yra labai sudėtingos, kenksmingos. Baiminamasi ilgo gijimo proceso, didelių finansinių išlaidų. Tačiau šiek tiek pasidomėjus, šiuos mitus galima nesunkiai paneigti.

Didėjant paklausai estetinė chirurgija tampa kasdienybe. Viena populiariausių procedūrų yra akių vokų plastika, kurios kaina prieinama eiliniam žmogui. Operacijos trukmė nėra ilga, viršutinių vokų operaciją galima atlikti taikant tiek vietinę, tiek bendrinę nejautrą, po operacijos galima vykti namo dažnu atveju ir tą pačią dieną, o po kelių savaičių džiaugtis įprastu gyvenimo ritmu.

Akių vokų operacijos nauda sveikatai

Akių vokų pakėlimas gali turėti reikšmingos įtakos mūsų sveikatai. Suprastėjusi rega, galvos skausmai – gali būti nusvirusių akių vokų pasekmės. Nusvirę akių vokai taip pat gali įtakoti dažnesnius akių uždegimus. Jeigu viršutiniai vokai gerokai užkritę, jie dengia akies vyzdžio dalį, mažina matymo lauką. Turint šią problemą, atlikus akies voko pakėlimą galima susigrąžinti visavertį regėjimą.

Estetinė operacijos nauda

Mūsų veidas keičiasi dėl natūraliai vykstančių senėjimo procesų. Ne išimtis ir akių vokai. Bėgant metams ar turint genetiškai nusvirusius vokus, akys tampa liūdnos, o žvilgsnis nuolat pavargęs. Dėl užkritusių vokų, ar „maišelių“ po akimis žmogus dažnai atrodo vyresnis, nei yra iš tikrųjų.

Akys – labiausiai pastebima veido dalis, tad pakoregavus akių vokus, išvaizdos pokyčiai bus akivaizdūs. Žvilgsnis taps išraiškingesnis, o veidas džiugins jaunatviškumu. Galėsite paryškinti akis makiažo priemonėmis, kurios dar labiau pabrėš džiuginančius pokyčius.

Klinikos pasirinkimas

Nors akių vokų operacija itin populiari ir sąlyginai nesudėtinga procedūra, būtina pasirinkti gerai vertinamą kliniką. Estetinės medicinos ir chirurgijos klinika turėtų pasižymėti ilgamete patirtimi. Atliekant operaciją, labai svarbus psichologinis pasiruošimas, geras nusiteikimas ir saugi aplinka. Pasirinkus laiko patikrintą kliniką, jus pasitiks savo srities profesionalai, naudojantys inovatyvias technologijas, kurios užtikrins sklandų operacijos atlikimą. Gydytojai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės pasiruošti pooperaciniam laikotarpiui.

Sakoma, jog akys – sielos veidrodis. Siela nesensta, tačiau bėgant metams, natūralus akių grožis blėsta. Laimei, gyvename XXI amžiuje ir su specialistų pagalba galime šiek tiek sustabdyti laiką ir patobulinti savo natūralią išvaizdą. Juk prisilietimas vardan grožio įkvepia naujiems gyvenimo iššūkiams ir suteikia pasitikėjimo.

Užs. Nr. 81

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą