fbpx

Antakių formavimo, depiliacijos vašku patarimai

Dalintis:

Antakiai gali tapti jūsų veido pagrindu, įrėminti geriausius veido bruožus ir padės atrodyti jauniau ir žvaliau. Mano keturmetė dukra juos vadina “antakiais” – mažais skėčiais akims. Jie yra pagrindinis veido akcentas ir gali pakeisti arba pakeisti išvaizdą.

Antakių mados keičiasi kaip ir plaukų stilius. Tačiau kaip ir su šukuosenomis, ne visi gali daryti tokį stilių, kokį mato ant savo mėgstamos žvaigždės. Turite dirbti su tuo, ką jau turite.

Puikus būdas išbandyti išvaizdą ant savęs ir įsitikinti, ar turite plaukus, kurių reikia jai sukurti, – nusipirkti meno prekių parduotuvėje anglies pieštuką. Nupieškite antakį ant veido taip, kaip norėtumėte jį matyti ant savęs. Turėkite po ranka patinkančio stiliaus nuotrauką, kad galėtumėte ją kopijuoti.

Dabar apžiūrėkite savo antakių darbą

Ar jūsų plaukeliai iš tikrųjų auga ten, kur juos nupiešėte? Ar šis stilius jums tinka?

Gera taisyklė, kuria reikėtų vadovautis formuojant ir išlenkiant antakius, yra tokia: paimkite pieštuką ir padėkite jį prie pat išorinio nosies krašto tiesiai į viršų iki kaktos. Antakiai neturėtų prasidėti arčiau ar toliau šios linijos. Dabar uždėkite pieštuką ant nosies galiuko ir žiūrėdami tiesiai į priekį nukreipkite pieštuką kampu virš rainelės centro. Ten, kur pieštukas kerta antakį, turėtų būti pati aukščiausia jūsų antakio lanko dalis.

Šias vietas pažymėkite naudodami patogų anglies pieštuką! Nuspalvinkite antakius, o kai norėsite juos nuskusti, neperbraukite per tą vietą, kurią nupiešėte.

Jei jūsų antakiai beveik nematomi arba ploni, pabandykite juos dažyti! Atsargiai naudokite antakiams skirtus dažus ir įsitikinkite, kad jie nepateko į akių sritį ar šalia jos, nes tai gali būti labai pavojinga. Jūsų veidą dengia nereikalingi plaukeliai, vadinami lanugo. Šiuos mažus plonus plaukelius sunku pastebėti, jie yra beveik skaidrūs. Tačiau jei bus naudojami antakių dažai ir juos nudažysite, jie taps matomi ir galėsite pasinaudoti tuo, kad jie pasirodys kaip antakių lanko dalis. Tikrai nuostabu matyti, kaip klientas, kuris niekada nemanė, kad jam užteks antakių, staiga įgauna veido rėmelį.

Foto „Pincetas profesionalams Inox“ iš https://vitrinapro.lt/34-antakiams

Dabar, kai jau žinote, kaip formuoti antakius, turite žinoti, kaip teisingai juos išpešioti. Pirmas žingsnis – patepkite antakių sritį sutraukiamuoju skysčiu, kad išvengtumėte infekcijos. Pincetą dezinfekuokite alkoholiu. Kruopščiai nusiplaukite rankas. Šiek tiek įtempkite odą ir ištraukite plaukelius augimo kryptimi. Baigę išrauti plaukelius, dar kartą panaudokite sutraukiamąjį preparatą, kad uždarytumėte atsivėrusius plaukų folikulus ir išvengtumėte infekcijos.

Jei pasirenkate depiliaciją vašku, laikykitės tų pačių sanitarinių atsargumo priemonių.

Keletas patarimų apie depiliaciją vašku:

Vašką tepkite plaukelių augimo kryptimi, o šalinkite priešinga plaukelių augimo kryptimi.

Stenkitės vengti depiliacijos tarp depiliacijų vašku. Plaukai turi būti pakankamai ilgi, kad vaškas juos sugriebtų, o kai tarp depiliacijų išraunate kelis plaukelius, kitą kartą tie plaukeliai tikriausiai bus per trumpi, kad priliptų prie vaško. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, antakius reikia epiliuoti pagal grafiką, kad jie visi vienu metu būtų paruošti depiliacijai vašku.

Nuimdami vašką pakankamai įtempkite odą, kad ji “nesuplyštų”. Jei nepakankamai įtempsite odą, galite suplėšyti jautrią akių srities odą.

Nesideginkite prieš depiliaciją vašku arba po jos. Dėl to oda gali įplyšti, nudegti ir likti negražių randų.

Vaško likučiams pašalinti naudokite mineralinio aliejaus pagrindu pagamintą priemonę. Jei netyčia vaško pateko ant srities, kurios nenorite pašalinti, naudokite aliejų, kad švelniai pašalintumėte vašką nuo tų plaukelių, ir prieš tęsdami procedūrą vėl užtepkite sutraukiamosios priemonės.

Jei naudojate kaitinamą vašką, nekaitinkite jo per daug. Jis turi būti pakankamai karštas, kad lengvai pasiskirstytų, bet būtų malonus odai. Patikrinkite temperatūrą ant rankos nugarėlės. Be to, jei vaškui naudojamos muslino juostelės, paspauskite juostelę ir švelniai patrinkite pirštų galiukais, kad ji priliptų prie plauko. Skaičiuoju iki 4, visą laiką trinu juostelę ir tada ją nuimu. Gali prireikti kelių sekundžių daugiau arba mažiau, priklausomai nuo vaško temperatūros jo dengimo metu. Cukraus vaškui ir vaškui, kuriam nenaudojamos muslino juostelės, prieš nuimant reikia leisti visiškai atvėsti, kitaip jos tiesiog sulūš ir sutrupės, o jūs liksite bandydami ištraukti mažus vaško gabalėlius su vienu plaukeliu.

Jei jūsų antakiai primena bet kurią abėcėlės raidę, pavyzdžiui, apverstą V, šonu į J ar C arba, neduok Dieve, M ar -, ir jums tiesiog nepavyksta išgauti tinkamos formos, kreipkitės į profesionalą (šį terminą vartoju laisvai), o ne į stilistą, kuris užsiima odos priežiūra ir antakių formavimu. Daugelis stilistų puikiai tvarko antakius, tačiau dauguma jų neturi jokio supratimo apie jų formavimą ir tiesiog sutvarko tai, ką jau turite. Gaukite gerą pagrindą, kuriuo remdamiesi galėsite formuoti antakius, ir jums turėtų pavykti juos prižiūrėti, jei tik nesuklysite ir nepradėsite skusti netinkamų plaukelių!

Užs. Nr.132

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą