Antroji medicininė nuomonė apsidraudus nuo vėžio – kaip tai veikia?

Dalintis:

Vienas didžiausių draudimo bendrovės „Compensa Life“ draudimo nuo vėžinių susirgimų „Oncodrop“ suteikiamų privalumų – antroji medicininė nuomonė. Daugeliui žmonių kyla klausimas, kas apskritai tai yra, todėl šiame tekste pabandysime atsakyti į šį klausimą ir aptarti, kodėl tai svarbu. Galbūt tai padės jums apsispręsti apsidrausti nuo onkologinių ligų nelaukiant, kol į duris pasibels vėžio simptomai.

Padės priimti sprendimus

Išties, kai susergame, visuomet norime, jog mus apžiūrėtų patys geriausi ir profesionaliausi gydytojai. Nesvarbu, ar mums sugenda dantis, ar peršąlame, tad ką jau kalbėti apie vėžį.

Tuo atveju, jeigu jums būtų nustatytas onkologinis susirgimas, antroji medicininė nuomonė gali būti labai svarbus momentas, kuris suteiktų jums aiškesnę informaciją. Gavę vertinimą iš kelių gydytojų, sprendimus tikrai galėsite priimti kur kas ramiau ir užtikrinčiau.

Kas teikia tokią paslaugą?

Draudimo bendrovė „Oncodrop“ bendradarbiauja su „MediaGuide“, kurie ir teikia antrosios medicininės nuomonės paslaugą. Ši bendrovė įvertins ir patikslins diagnozę, taip pat gydymo planą ir jo galimą įtaką sveikatai.

Konkretų jūsų atvejį vertins aukščiausios klasės pasaulinio lygio specialistai, kurie darbuojasi vėžio gydymo srityje pirmaujančiuose medicinos centruose, kurie priklauso „MediaGuide“ pasauliniam tinklui. Pati paslauga yra tikrai greita ir efektyvi, o svarbiausia – suteikiama nemokamai viso „Oncodrop“ draudimo galiojimo metu.

Kaip vyksta pats procesas prireikus antros medicininės nuomonės?

Pats procesas tokiu atveju yra tikrai labai paprastas. Pirmiausia jūs turite paskambinti „MediaGuide“ telefonu. Su jumis konsultantai bendraus ir visą informaciją suteiks lietuvių kalba. Vėliau turėsite pasirašyti „MediaGuide“ sutikimą, kuris leis rinkti jūsų medicininę informaciją ir pasidalinti ja su specialistais.

Tuomet, kai „MediaGuide“ surinks visą reikalingą informaciją, kuri yra susijusi konkrečiai su jūsų atveju, ir bus atrinkti trys tinkamiausi specialistai, kurie galėtų suteikti geriausią analizę apie konkretų jūsų atvejį. Iš pasiūlytų medicinos centrų jūs turėsite pasirinkti vieną ir pasirinkto centro specialistų komanda išanalizuos jūsų konkretų atvejį.

Galiausiai per dešimt dienų bus įvertina konkreti jūsų situacija bei jums pateikta išsami ligos analizė. Ja ir gydymo planu jūs galėsite pasidalinti ir su savo gydytoju. Štai ir viskas – būtent taip atrodo antrosios medicininės nuomonės suteikimo procesas.

Užs. Nr. 82

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą