Ar cirkonio implantai yra saugus pasirinkimas dantų implantacijai?

Dalintis:

Nors dantų implantacijai šiais laikais yra naudojama toli gražu ne viena dantų implantų rūšis, tačiau didžiausio visuomenės susidomėjimo šiuo metu sulaukia cirkonio implantai. Daugelį metų buvo įprasta manyti, kad pagrindinė ir bene labiausiai dantų implantų gamybai tinkanti medžiaga yra titanas. Atsiradus cirkonio implantams, titano sudėtimi pagrįsti implantai susidūrė su tolygiu ar net geresniu varžovu. Todėl šiais laikais, tikrai nemažai žmonių, siekiančių geriausio dantų implantacijos rezultato, renkasi jau ne titano sudėtimi pagrįstus implantus, o būtent inovatyvius cirkonio implantus. Visgi, cirkonio keramikos implantai yra dar sąlyginai neseniai atsiradusi implantų rūšis, todėl kai kurie žmonės nėra įsitikinę, ar šie implantai išties yra geras ir saugus pasirinkimas dantų implantacijai. Taigi, kaip iš tikrųjų yra?

Bene saugiausia žmogaus organizmui implantų rūšis

Pagrindinė priežastis, dėl kurios buvo sukurti cirkonio keramikos implantai buvo ta, jog atlikus įvairius tyrimus paaiškėjo, kad tam tikrais atvejais implantai, kurie savo sudėtyje turi metalo, gali kelti pavojų žmogaus organizmui, sveikatai. Cirkonio implantų sandaroje nėra jokių metalo pėdsakų, todėl juos drąsiai galima laikyti žmogaus organizmui palankiausia dantų implantų rūšimi. Šiuo metu, cirkonio implantai yra labai plačiai naudojami ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje. Tai, jog šiuos implantus savo pacientams siūlo gydytojai, iš įvairiausių pasaulio šalių, taip pat yra puikus įrodymas, jog cirkonio keramikos implantai tikrai yra saugūs ir labai tinkami dantų implantacijai.

Ar odontologijai cirkonio oksidas yra tinkama medžiaga?

Cirkonio oksidas, kaip medžiaga, turi labai daug, dantų implantacijai aktualių savybių. Tyrimais įrodyta, kad kaulinis audinys aplink cirkonio oksido implantus gyja žymiai efektyviau  ir greičiau nei aplink titano ar bet kokia kita sudėtimi pagrįstus implantus. Be viso to, įrodyta, kad cirkonio oksidas yra itin gerai su žmogaus organizmu suderinama medžiaga. Dėl šios priežasties, šiuos dantų implantus saugu nešioti net ir alergiškiems ar itin jautrų organizmą turintiems žmonėms, kuriems visos kitos dantų atkūrimo priemonės sukelia šalutinį poveikį. Na ir svarbiausia – cirkonio keramikos implantai savo estetinėmis savybėmis ženkliai lenkia visas kitas dantų implantų versijas, nes jie atrodo iš esmės identiškai, kaip natūralūs dantys.

Cirkonio implantų ilgaamžiškumas

Cirkonio keramikos implantai pasižymi pakankamai tvirta ir visiškai nelanksčia sandara, todėl tikrai yra nemaža tikimybė, jog jie gali tarnauti visą likusį paciento gyvenimą. Be to, cirkonis yra atsparus korozijai. Net ir ilgą laiką nešiojami cirkonio implantai negali sukelti jokių cheminių reakcijų, kurios galėtų pakenkti burnos ertmės būklei.

Kodėl cirkonio sudėtimi pagrįsti implantai tokie populiarūs?

Pagrindinis dalykas, dėl kurio taip greitai išpopuliarėjo cirkonio implantų rūšis – nepriekaištingos estetinės savybės. Šiais laikais šie implantai vertinami ne tik dėl puikios estetikos, bet ir dėl bemetalės konstrukcijos bei hipoalerginių savybių. Iš esmės, šiuo metu įžvelgiamos tik teigiamos tokių implantų savybės, todėl tikrai galima teigti, jog tai yra saugi ir visus lūkesčius pateisinanti dantų atkūrimo priemonė. Teisingumo dėlei reikėtų paminėti, kad lyginant su kitomis implantų rūšimis, su šiais implantais atlikta dar sąlyginai nedaug tyrimų. Visgi, visi atlikti tyrimai neabejotinai patvirtina faktą, jog tai yra pažangiausia, estetiškiausia ir žmogaus organizmui draugiškiausia dantų implantų rūšis. Planuojate atlikti dantų implantaciją ir norite pasirinkti dantų implantus, kurie tikrai užtikrina visapusiškai geriausią rezultatą? Tuomet tikrai nėra ko laukti, užsukite į bioimplantai.lt ir užsisakykite cirkonio implantus dabar!

Užs. Nr. 51

 

 

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą