fbpx

Audiniai namų interjero detalėms: kaip tinkamai juos išsirinkti?

Dalintis:

Audiniai – viena svarbiausių namų interjero dalių. Tekstilė padeda sukurti namuose harmoniją tarp stilingumo, praktiškumo ir jaukumo. Iš kokybiškų, kruopščiai atrinktų audinių pagaminti bei tarpusavyje skoningai suderinti unikalūs interjero aksesuarai padeda sukurti ne tik visiškai naują interjero dizainą, tačiau ir neatpažįstamai pakeisti esamą. Kaip išsirinkti tinkamus audinius skirtingiems namų interjero elementams, pataria UAB „Iks Forma“ dizaino specialistai.

Dieninių ir naktinių užuolaidų audiniai: pagrindiniai kriterijai, lemiantys pasirinkimą

Užuolaidos – reikšminga namų interjero dekoro detalė, todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti dieninių ir naktinių užuolaidų audinius. Rinkdamiesi dieninių ir naktinių užuolaidų audinius, atsižvelkite į keletą svarbių aspektų:

* esamą stilių – užuolaidų ir kitų interjero dalių dermė padės sukurti išskirtinį namų dizainą;

* audinių kokybę – patvarios medžiagos užtikrins pasiūtų užuolaidų ilgaamžiškumą;

* medžiagas – nuo pasirinkto audinio priklausys, kaip reikės prižiūrėti iš jo pasiūtus gaminius.

Svarbus momentas: rinkdamiesi naktinių užuolaidų audinius, šalia kitų kriterijų atkreipkite dėmesį ir į medžiagų tankumą. Jei norite maksimalios apsaugos nuo į kambarį patenkančios šviesos, rinkitės „Blackout“ audinius. Visgi jei jums nereikia visiško uždengimo, neprašausite pro šalį pasirinkę „Dimout“ audinius.

Baldinius audinius rinkitės atsižvelgę į specialistų patarimus bei asmeninius poreikius

Baldiniai audiniai – svarbi baldų dalis, kuri yra baldo dizaino ir komforto pagrindas. Išsirinkti tinkamiausią baldinių audinių variantą padės dėmesys asmeniniams poreikiams, taip pat – keletas naudingų specialistų patarimų.

* Kokybė. Investuokite į kokybiškus audinius – taip užtikrinsite gaminių ilgaamžiškumą.

* Priežiūra ir valymas. Rinkdamiesi audinius, apgalvokite, kiek laiko turėsite jų priežiūrai. Pavyzdžiui, jei turite mažų vaikų, rinkitės lengvai prižiūrimus baldinius audinius, kuriems valyti reikia skirti mažiau laiko.

* Augintiniai namuose. Jei namuose turite augintinių, rinkitės audinius, nuo kurių galima lengvai nuvalyti augintinių plaukus.

* Interjero stilius. Baldinius audinius derinkite prie esamo interjero stiliaus – taip sukursite unikalią savo namų erdvę.

Audinių staltiesėms pasirinkimui skirkite ypatingą dėmesį

Staltiesė – nedidelė, tačiau ne ką mažiau svarbi namų dekoro detalė, todėl verta atkreipti dėmesį ir įsigyjant audinius staltiesėms. Renkantis audinius staltiesėms, rekomenduojama atkreipti dėmesį į:

* kokybę – patvarūs staltiesių audiniai tarnaus ne vienerius metus ir nepraras savo išvaizdos;

* spalvą bei dizainą – skoningai parinkti staltiesių audiniai neabejotinai pavers stalą namų puošmena;

* priežiūros nereikalaujančius audinius – siekdami taupyti savo laiką, rinkitės audinius, kuriuos paprasta valyti ar patogu skalbti.

Audiniai Kaune ir audiniai Vilniuje: platus prekių pasirinkimas ir specialistų patarimai

Ieškant audinių įvairiems interjero akcentams, neretai tampa sudėtinga nepaklysti tarp plataus prekių asortimento, kuriame vyrauja tiek daug skirtingų rūšių, spalvų, raštų, atspalvių ir kt. audinių. Tad nepasitikintiems savo žiniomis ar norintiems gauti profesionalių interjero dizaino patarimų verta kreiptis į patikimus specialistus.

Jau 25 metus veiklą plėtojantis užuolaidų salonas UAB „Iks Forma“ maloniai kviečia atvykti apžiūrėti užuolaidų, baldinių, audinių staltiesėms ir kitų audinių į salonus didžiuosiuose šalies miestuose. Be gaminių, pateikiamų internetinėje parduotuvėje www.iksforma.lt, didžioji dalis įmonės parduodamų prekių – audiniai Kaune ir audiniai Vilniuje, taip pat Klaipėdoje.

Ieškantiems unikalių interjero sprendimų visuose „Iks Forma“ užuolaidų salonuose dirbantys kompetentingi, ilgametę patirtį sukaupę profesionalūs dizaineriai konsultuoja įvairiais stiliaus klausimais, taip pat padeda skoningai suderinti esamus ir būsimus dekoro elementus, taip siekdami sukurti individualų, nepakartojamą jūsų namų interjerą.

Užs. Nr. 1

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą