Baidarių maršrutų pasirinkimo galimybės Vilniuje

Dalintis:

Baidarių pramogos neabejotinai patinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Mūsų šalyje yra labai daug, vaizdingų ir nepakartojamą plaukimo patirtį užtikrinančių baidarių maršrutų. Nusprendus pasimėgauti šia pramoga, be didelių pastangų galima rasti tiek profesionalams, tiek pirmą kartą plaukiantiems žmonėms idealiai subalansuotas baidarių trasas.

Vis tik, daugelis baidarių maršrutų yra išsidėstę atokesniuose Lietuvos kampeliuose, todėl tokia pramoga pasimėgauti dažniausiai pavyksta ne taip dažnai, kaip norėtųsi. Baidarių nuoma Vilniuje – puikus pasirinkimas visiems žmonėms, kurie šiai pramogai nenori skirti visos dienos ar viso savaitgalio. Gražiausi baidarių maršrutai Vilniuje yra išsidėstę pakankamai vingiuotoje ir be galo gražia panorama pasižyminčioje Vilnelės upėje. Taigi, kuo išskirtinis plaukimas Vilnele ir kokias maršrutų pasirinkimo galimybes suteikia ši upė?

Baltasis tiltas – Belmontas: trumpas, tačiau įsimintinas baidarių maršrutas

Baidarių nuoma Vilnele pasižymi vienu labai svarbiu ir tik jai būdingu privalumu. Plaukiant, iš esmės, bet kuriuo baidarių maršrutų Vilnelės upe, galima susidurti tiek su įspūdingais gamtos vaizdiniais, tiek su didinga Vilniaus senamiesčio architektūra. Tokį pranašumą užtikrina ir pats trumpiausias baidarių maršrutas Vilnele, kuris prasideda išskirtiniu gamtos kraštovaizdžiu pasižyminčiame Belmonte ir baigiasi prie Baltojo tilto esančioje centrinėje Vilniaus miesto dalyje. Šios trasos ilgis yra 8 km, todėl šiam maršrutui įveikti įprastai pakanka 1.5 – 2.5 val. Šis maršrutas rekomenduojamas žmonėms, kurie per maksimaliai trumpą laiką nori pažinti ir moderniąją, ir istorinę sostinės pusę. Plaukiant šiuo maršrutu tikrai nepavyks išvengti ir įvairių iššūkių, kurie dar labiau sustiprins plaukimo baidare potyrį.

Naujoji Vilnia – Baltasis tiltas: dar daugiau neišdildomų įspūdžių dovanojantis baidarių maršrutas

Pasinaudojus baidarių nuoma Vilnele, galima pasirinkti ir kiek ilgesnį, daugiau laiko reikalaujantį, tačiau dar daugiau įspūdžių dovanojantį maršrutą. Šis maršrutas prasideda šiek tiek atokesnėje Vilniaus dalyje – Naujoje Vilniuje, o pasibaigia, lygiai taip pat kaip ir trumpasis maršrutas, prie Baltojo tilto. Plaukiant šiuo maršrutu, visų pirma galima atsipalaiduoti gamtos apsuptyje, o vėliau patekti į patį miesto centrą, kuriame šurmuliuoja gyvybė ir stovi įspūdingi architektūriniai objektai. Šio maršruto trukmė, priklausomai nuo plaukikų tempo, įprastai svyruoja nuo 3 iki 4 valandų. Naujoji Vilnia – Baltasis tiltas baidarių maršruto ilgis yra 13 km.

Mickūnai – Naujoji Vilnia: maršrutas skirtas tiems, kurie visada pirmenybę teikia gamtai

Plaukiant Vilnele, galima pasirinkti ir tokį maršrutą, kuris leis pailsėti nuo dideliam miestui būdingos aplinkos. Tiek Mickūnai, kuriuose prasideda baidarių maršrutas, tiek Naujoji Vilnia, kurioje maršrutas pasibaigia – yra pakankamai toli nuo pagrindinės Vilniaus dalies nutolę rajonai. Todėl šis maršrutas rekomenduojamas plaukimams, kurie didesnę laiko dalį nori praleisti ne šurmuliuojančiame mieste, o gamtos apsuptyje. Nors šio maršruto ilgis yra trumpesnis nei nuo Naujosios Vilnios iki Baltojo tilto besitęsiančio maršruto, tačiau jo trukmė yra maždaug valanda ilgesnė. Nusprendus plaukti šiuo maršrutu, reikėtų nusiteikti, kad plaukimas baidare tikrai užims bent pusę dienos. Todėl planuojant plaukti būtent šiuo maršrutu, reikėtų objektyviai įvertinti kiekvieno plaukiko ištvermę ir, žinoma, nepamiršti užkandžių bei gaiviųjų gėrimų.

Jeigu norite pasinaudoti baidarių nuoma Vilnele​​​​​​​, rekomenduojame apsilankyti baidares.lt internetinėje svetainėje. Čia rasite išsamius visų maršrutų aprašymus ir tikslius baidarių nuomos Vilniuje įkainius. Šioje svetainėje galite ne tik sužinoti visą svarbiausią informaciją, bet ir nesudėtingai atlikti baidarių rezervaciją, tam, kad iš anksto galėtumėte planuoti smagias ir turiningas pramogas bei suderinti jas su draugais, kolegomis ar giminaičiais.

Užs. Nr. 50

 

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą