Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Dalintis:

Svajojate apie aktyvų poilsį plaukiojant baidarėmis? Metas išbandyti geriausius Aukštaitijos upių maršrutus ir pasinerti į nuostabų laisvalaikį! Kelionės baidarėmis bus puikus poilsis ir atgaiva gamtoje kartu su šeima ar draugais. Skaitykite toliau ir sužinokite apie baidarių nuomą, čiupkite sau patikusią baidarę ir išplaukite į nuostabias Aukštaitijos upes!

Kiek kainuoja išsinuomoti baidarę?

Baidarės anaiptol nėra prabangus malonumas, kuris prieinamas tik išrinktiesiems. Pasinerti į baidarių nuotykius gali kiekvienas, o investuoti į tai tikrai verta, nes praleistas laikas atsipirks pačiais nuostabiausiais įspūdžiais. Darbo dienomis, kai gamtos turistų kiek mažiau, mažesnės ir baidarių nuomos kainos. Savaitgaliais kainos kiek didesnės, tačiau vis tiek lengvai įkandamos.

Skirtingo ilgio maršrutai

Sau tinkamą upių maršrutą ras tiek pradedantieji, tiek patyrę baidarių mėgėjai. Upių maršrutai labai skirtingi, vos nuo kelių valandų trukmės iki keleto dienų, kuomet keliaujama su nakvyne. Jūsų nakvyne už papildomą kainą baidarių nuomos specialistai taip pat pasirūpins. Apsistoti galite gryname ore po atviru dangumi kempinguose ar specialiuose mediniuose namukuose su dar daugiau patogumų.

Plaukimas baidarėmis paliks neišdildomus įspūdžius, kad ir kokio ilgio maršrutą rinktumėtės. Gamtos ramybė, aplink supantis vanduo, paukščių čiulbėjimas ir gražiausi pro šalis praplaukiantys vaizdai bus nuolatinis Jūsų palydovas ir atgaivos šaltinis visos kelionės metu.

Daugiau apie baidarių nuomą rasite: https://superbaidares.lt/

Užs. Nr. 192

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą