Besikeičiančios automobilių tendencijos, lemiančios naują „Audi“ automobilių erą

Dalintis:

Pastaraisiais dešimtmečiais automobilių rinka išgyvena technologinį proveržį. Į transporto priemones yra diegiami vis išmanesni sprendimai, kurie keliones paverčia ne tik patogesnėmis, tačiau ekonomiškesnėmis.

„Audi“ – puikiai visiems žinomas automobilių gamintojas, kuris yra laikomas ryškia bei reikšminga automobilių rinkos dalimi. Jau daugiau nei šimtą metų „Audi“ sėkmingai integruoja pačius įvairiausius inžinerinius sprendimus, kurie jų gaminamus automobilius paverčia ne tik patraukliais, tačiau ir užtikrinančiais geriausią įmanomą kelionės patirtį.

Elektrifikacija – neišvengiama

Šiomis dienomis gatvėse galima nesunkiai pamatyti ne tik vidaus degimo, tačiau taip pat ir elektrinius variklius turinčius „Audi“ automobilius. Būtent pastarieji šiuo elektrifikacijos periodu vis dažniau tampa aiškesniu įrodymu, jog gamintojas jau yra visapusiškai pasirengęs pereiti prie elektra varomų transporto priemonių gamybos, kuri neišvengiamai ateityje privalės tapti pagrindiniu bei vieninteliu automobilių gamintojų pajamų šaltiniu.

„Audi“ visuomet tvirtu žingsniu žengė naujovių link. Dar 1980 metais, kuomet buvo sukurtas pirmasis „Audi Quattro“ modelis, „Audi“ jį pavertė technologiškai pažangesniu ne tik suteikdamas jam efektyvią keturių varomųjų ratų sistemą, bet ir integruodamas visiškai elektrinį prietaisų skydelį. Tomis dienomis šis sprendimas buvo laikomas futuristiniu ir išskirtiniu. Šiandien „Audi“ laikosi to paties požiūrio bei nebijo eksperimentuoti su automobilių dizainu bei juose esančiomis technologijomis.

Gamintojo ateities planai

Kol kas „Audi“ gaminamų elektromobilių gama nėra plati ir ją sudaro vos keli visureigių modeliai bei naujos kartos sportinių automobilių etalonu tapęs „Audi e-tron GT“. Nepaisant to, gamintojas tikrai neplanuoja stabdyti elektromobilių gamybos plėtros ir jau netolimoje ateityje yra numatyti keli esminiai pokyčiai. Pasak gamintojo, jau 2026 metais iš „Audi“ gamyklų išriedės tik elektrinius variklius turintys automobiliai. Tuo tarpu 2029 metais visos „Audi“ gamyklos bus pritaikytos būtent elektra varomų automobilių gamybai.

Audi. Nuotrauka iš unsplash.com

Tokiems ambicingiems „Audi“ planams didelę įtaką daro ne tik besikeičiančios transporto tendencijos ir jau kurį laiką vykstantis elektrifikacijos procesas, tačiau ir besikeičiantys ES reikalavimai, kurie numato, jog 2035 metais nebus galima prekiauti vidaus degimo variklius turinčiais automobiliais. Naujų elektra varomų automobilių plėtra ir jų kūrimas reikalauja daugybės resursų, todėl yra be galo svarbu numatyti, jų technologines savybes, našumą bei patvarumą. Pastaroji savybė reikalauja didelio dėmesio, nes patvarumo pagrindas – kokybiškos dalys. Ir šiandien „Audi“ dalys yra laikomis kokybiškomis bei ilgaamžėmis, o platus jų asortimentas leidžia rasti tinkamą variantą nepriklausomai nuo to, kokiam „Audi“ modeliui jų reikia. Net ir naujausiems „Audi“ automobiliams dalių galima rasti čia: https://www.avkparts.lt/audi-dalys.

Dar daugiau naujų elektromobilių modelių

Siekdami išlaikyti savo gerbėjų bei lojalių klientų auditoriją, „Audi“ ateityje planuoja išleisti gerokai daugiau naujų elektromobilių modelių. Pasak gamintojo, dalis šių modelių bus visiems puikiai žinomi „Q“ serijos visureigiai. Tačiau šįkart dalis jų bus pažymėta „R“ ar „RS“ ženklinimu. Elektrinių bei sportinių visureigių pristatymas suteiks galimybę gamintojui pasiūlyti tai, ką siūlo maža dalis konkurentų.

Nors visi „Audi“ automobiliai gamybos metu privalo įveikti griežtą kokybės kontrolę, tačiau laikui bėgant dalys dėvisi. Besidėvinčios dalys neretai lemia nenumatytus gedimus, kurių pašalinimui tenka keisti dalis. Puiki vieta rasti kokybiškų „Audi“ automobiliams pritaikytų dalių: https://www.avkparts.lt/

Užs. Nr. 39

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą