Bitecatch – startuolis, kuris turėtų patraukti ūkininkų dėmesį

Dalintis:

Tikriausiai visi esate girdėję apie tokias įmones kaip „Wolt“ ar „Bolt“, tačiau ar girdėjote apie Bitecatch? Būtent su šiuo startuoliu šiame tekste ir nusprendėme jus supažindinti, o tai mums padės padaryti vienas iš projekto vadovų Tautvydas Kudrevičius.

Parduos maistą, kuris dar tinkamas vartoti

Ar susimąstėte apie tai, jog restoranai, kavinės ir daugybė parduotuvių kiekvieną dieną turi išmesti tonas maisto? Taip, viską parduoti dažnu atveju yra tiesiog neįmanoma, todėl dalis maisto tiesiogine to žodžio prasme keliauja į šiukšlių dėžę. Būtent apie šią problemą kiek plačiau kalba Bitecatch. Pasak T. Kudrevičiaus, vienas esminių tikslų yra parduoti maistą, kuris visai netrukus būtų išmestas.

„Tikrai išmetame labai daug maisto, o pasaulyje badauja labai daug žmonių. Sutikite, kad situacija yra dviprasmiška, – sako T.Kudrevičius. – Žinoma, per dieną visko neapversime aukštyn kojomis, tačiau viena esminių mūsų startuolio idėjų yra parduoti maistą, kurį dar galima vartoti, o kitu atveju jis greitai bus išmestas. Pardavę tokį maistą pardavėjai gaus papildomas pajamas, o pirkėjai jį įsigyti galėtų pigiau. Tokiu atveju laimėtų visi“.

Daug dėmesio skirs ūkininkams

„Bitecatch“ – universalus projektas, kurio tikslas pardavinėti ne tik jau paruoštą maistą, bet ir, pavyzdžiui, likusias maisto žaliavas. T.Kudrevičiaus teigimu, projektas ketina skirti daug dėmesio ūkininkams ir padėti jiems realizuoti jų likutinę produkciją.

„Visi girdime kai Lietuvoje būna prastas derlius, bet būna ir atvirkštinės situacijos. Derlius būna geras, tačiau niekaip nepavyksta parduoti likutinės produkcijos. Juk parduotuvės iš ūkininkų perka tiek, kiek tuo metu reikia, būtent čia padėti gali Bitecatch. Mes parduosime likusią ūkininkų produkciją ir, kaip jau sakiau, padėsime laimėti abejoms pusėms“.

Išbandyti bus galima jau visai netrukus

Spėjame, kad jums kilo klausimas, kada šį projektą galėsite išmėginti? Išties oficialus startas jau visai ne už kalnų, o po internetinę svetainę Bitecatch.com pasižvalgyti galite jau dabar.

„Projektas jau yra finišo tiesiojoje ir netrukus maisto per „Bitecatch“ platformą galės įsigyti visi norintys, – mintimis dalijosi T.Kudrevičius. – Taip pat aktyviai kviečiame su mumis darbuotis ir maisto pardavėjus – nuo restoranų iki maisto turgus Vilniuje kavinių, nuo ūkininkų iki šokolado gamintojų“.

Užs. Nr. 26

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą