Bučinys iš Prancūzijos

Dalintis:

Lapkričio 15 d. (trečiadienį) 18 val. Tauragės kultūros centre – Bisous de France! Tokie jau prancūzai, sutinkantys šiltai, įkvepiančiai ir išraiškingomis muzikos bei spalvų natomis. Prancūzų meno kūrėjai savo darbais ir šimtmečius menančiu palikimu stulbina pasaulį, o lietuvių menininkai iki šiol iš jų semiasi subtiliausio kūrybinio pajautimo.

Pristatoma prancūzų muzikos įkvėpta programa – koncertas „Bučinys iš Prancūzijos“. Iki šiol savo repertuaru stebinęs ansamblis „Lietuva“ meno gurmanams paruošė ypatingą staigmeną – G.Bizet, C.Debussy, M.Ravelio ir kitų prancūzų virtuozų kūrinius, atliekamus Lietuvos nacionaliniais instrumentais. Prancūzišku garsų patyrimu kvies pasimėgauti ansamblio „Lietuva“ orkestras, vadovaujamas vyr. dirigento dr. Egidijaus Kavecko, bei sparčiai kylantys jaunosios kartos operos solistai – sopranas Ilona Pliavgo, mecosopranas Aistė Benkauskaitė ir bosas Martynas Žukauskas. Pirmą kartą orkestro programą praturtins ir šokio solo atliks Auksinio scenos kryžiaus ir Padėkos kaukės laureatė, ansamblio „Lietuva“ vyr. baletmeisterė Aušra Krasauskaitė.

Kaip pasakytų impresionistai – panirki visu įspūdžiu. Nė nepajusi, kaip šis vakaras nukels tiesiai į Eliziejaus laukus!

KŪRYBINĖ KOMANDA:

Vyr. dirigentas ir orkestro vadovas: dr. Egidijus Kaveckas

Atlikėjai: valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ orkestras

Solistai: Ilona Pliavgo (sopranas), Aistė Benkauskaitė (mecosopranas), Martynas Žukauskas (bosas), Rūta Raginytė (lumzdelis)

Šokio solo: Aušra Krasauskaitė

Aranžuotojai: Rūta Raginytė, Arvydas Jankus, Viktoras Rimša.

Programoje skamba šie kūriniai: C. Debussy „Mažoji siuita“ (1 ir 2 dalys), „Arabeska nr. 1“ ir „Arabeska nr. 2“, „Mergaitė lino spalvos plaukais“; G. Bizet op. „Karmen“ (3 dalies antraktas) ir „Farandola“ iš siuitos Nr. 2 „Arlietė“; J. Offenbach „Lėlės daina“ iš op. „Hofmano pasakos“;  J. Massenet „Meditacija“ iš op. „Thais“; L. Delibes „Gėlių duetas“ iš op. „Lakmé“; M. Ravel„Bolero“; G. Fauré „Après un rêve („Po sapno“) op. 7, No. 1“ ir kiti.

Video: Georges Bizet „Farandole“ – https://youtu.be/PjcsFxp-N5E.

Išankstiniai bilietai – 12 EUR

Koncerto dieną – 15 EUR

Bilietus platina www.bilietai.lt.

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/taurage-bucinys-is-prancuzijos-402774/

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą