fbpx

Daikin gidas švaresniam orui namuose, kur yra alergiškų vaikų

Dalintis:

Alergiški vaikai – didelis rūpestis tėvams. Ypač, kol atžala yra mažametė, jos gali tikrai versti nerimauti, tad vertėtų pasirūpinti, kad nosį, akis, gerklę ir kūną dirginančių veiksnių namuose būtų kuo mažiau. Bene daugiausiai alergenų sklando ore, tad tam, kad jie nemaišytų gyvenimo komfortui, reikia tą orą valyti. Čia tėvams ir namų šeimininkams padeda Daikin koncerno sprendimai, o jeigu tiksliau – Daikin oro valytuvai ir drėkintuvai MC55W. Apžvelkime jų naudą namams, kur yra alergiškų vaikų.

Alergenų pavojai mažiesiems

Pasak modernių mokslinių tyrimų, kuo toliau, tuo daugiau vaikų yra alergiški įvairiems dalykams. Bene labiausiai tarp dirgiklių ir alergenų dominuoja ne kas kito, o dulkės bei dulkių erkutės. Šių dalelių ir kenkėjų atitinkamai, gali atsirasti kiekvienuose namuose. Ir nors dulkes periodiškai nuvalome, tam tikrų likučių vis tiek neįmanoma išvengti.

Įprastai, suaugusiam žmogui čiaudulys ir alerginė reakcija yra įkyrūs, o rimtos alergijos atveju – net pavojingi. Tačiau mažiems vaikams tos reakcijos dažnai būna ūmesnės, o kai vaikas dar nėra pasiekęs savo kalbėjimo amžiaus, tokia problema – rimtas pavojus.

Ekspertai ir medikai rekomenduoja daugiau dėmesio kreipti į namų oro kokybę. Nedvejokite įsigyti oro kokybę matuojančius ir, tuo pačiu, gerinančius įtaisus. Tarp jų patenka ir Daikin oro valytuvai.

Daikin oro valytuvų inovatyvumas ir nauda

Šiuo metu, tikrai visiems naudotojams bus aktualus ir faktas, kad Institut Pasteur de Lille moksliškai įrodė, jog patentuota Daikin technologija „Flash Streamer“, kurią turi oro valytuvai, neutralizuoja ore esančias SARS-CoV-2 viruso daleles, kurios mumyse sukelia COVID-19 virusą. Tai be galo naudinga šių laikų pasaulyje.

Na, o kalbant apie oro kokybę ir naudą, tai Daikin drėkintuvai – valytuvai orui veikia išmaniai. Jie patys matuoja oro užterštumo lygį ir reaguodami į situaciją bei pasikeitimus, reguliuoja savo veikimą. Šie įrenginiai ne tik neutralizuoja virusus ar „pagauna“ dulkes, tačiau taip pat ir neleidžia įsivyrauti nemaloniems kvapams. Tai prideda ne tik užtikrintumo dėl atžalų sveikatos, tačiau ir komforto.

Toks nemalonių kvapų suvaldymas įmanomas dėka daugybės jutiklių ir plazmos jonus išmetančių komponentų. Jonizacija yra toks procesas, kuris gali valyti orą nuo bakterijų, grybelio ir virusų.

Na ir taip pat Daikin oro valytuvai veikia labai tyliai, tad jie netrukdys mažiesiems ilsėtis ar jums patiems pabūti ramiai.

Švaresnis oras – jaukesni namai

Švaresnis oras yra svarbus ne tik vaikų sveikatai, bet ir jūsų kasdienybei. Moksliškai įrodyta, kad ten, kur grynesnis oras, žmonėms geriau sekasi ir susikoncentruoti bei atsipalaiduoti. Natūralu, kad tvankus oras ir nemalonūs kvapai neduos susikaupti bei blaškys mintis.

Ne tik Daikin oro valytuvai, bet ir Daikin Altherma oro siurbliai (oras-vanduo) prisideda prie geresnio mikroklimato patalpose. Nuolat cirkuliuodamas, oras nenusistovi ir jame neįsivyrauja palankios sąlygos plisti mikrobams ir grybeliams. Šalia oro valytuvų apsimoka įsigyti ir Daikin Altherma šilumos siurblį, kuris ir užtikrina pakankamą oro cirkuliaciją. Ypač statant naujus namus ar renovuojant seną projektą pasidaro labai svarbu užtikrinti gerą oro srautą. Vienas oro valytuvas to negarantuoja, bet suderinus valytuvą su siurbliu – rezultatai bus įspūdingi!

Užs. Nr. 185

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą