fbpx

Dantų protezavimas – brangu?

Dalintis:

Burnos, dantų problemos anksčiau ar vėliau užklumpa kiekvieną žmogų. Gerai, jei tai trumpalaikės ligos, uždegimai, kurie sėkmingai išgydomi ir nepalieka neigiamų ilgalaikių pasekmių. Tačiau yra ir skaudesnių problemų, su kuriomis žmonės negali susitaikyti bei gyventi visaverčio gyvenimo. Viena iš tokių – dantų netekimas.

Ši problema – didelis smūgis, dažnai paveikiantis pasitikėjimą savimi ir užtemdantis gyvenimo džiaugsmą. Tačiau šiais laikais galima nebesitaikyti su dantų netekimu. Plačios protezavimo galimybės ir prieinamos kainos kiekvieną norintį sugrąžina į visavertį gyvenimą. Sparčiai tobulėjančios technologijos, gerėjantis gyvenimo lygis ir daugybė kitų veiksnių lėmė smarkią įvairiausių paslaugų plėtrą. Šiai paslaugai reikia ne tik kruopštumo, gydytojo profesionalumo, bet ir nemažų investicijų. Norėdami patobulinti savo šypseną, priklausomai nuo dantų ir burnos būklės bei pasirinkto protezavimo būdo, galite sumokėti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių. Dauguma dantų protezavimo kainų priklauso nuo daug veiksnių: nuo miesto, kuriame norima atlikti šią procedūrą, nuo gydymo įstaigų, nuo burnos būklės ir kokio tipo protezavimo reikia. Kainos sudaromos individualiai, visiems nebus kaina vienoda, nes visų žmonių dantų problemos skirtingos, tad ir jų sprendimo būdai skirtingi.

Prarastus dantis Jums atstatys Protezavimas – implantavimas klinikoje.

Nuo ko priklauso dantų protezavimo kainos?

Nors paprastai manoma, kad dantų protezavimas atliekamas netekus dantų arba vyresnio amžiaus pacientams, procedūra gali būti reikalinga ir asmenims, sergantiems periodontitu, apatinio žandikaulio-smilkininio sąnario ligomis, turintiems patologinį sukandimą, kai dantys yra netekę daug kietųjų audinių. Kiekviena situacija ir dantų protezavimo kaina yra labai individuali bei turinti savų niuansų. Šiuolaikinių technologijų dėka protezavimo procedūros yra sklandžios ir neskausmingos. O teikiamų paslaugų spektras yra neįtikėtinai platus, tad atsakyti į tokį abstraktų klausimą, kiek kainuoja protezavimas, sudėtinga. Bet veiksnių, lemiančių kainą, pagalba išlaidas įmanoma numatyti.

Vienas iš veiksnių, lemiančių dantų protezavimo kainą, yra protezuojamų dantų skaičius – kuo daugiau dantų reikia protezuoti, tuo didesnė ir kaina. Taip pat dantų protezavimo kaina priklauso ir nuo medžiagos, iš kurios pagaminti protezai. Kuo medžiaga yra kokybiškesnė, tuo ji bus brangesnė. Siekiant išvaizdesnio darbo rezultato gydymo metu gali būti teikiamos ir papildomos paslaugos, tokios kaip plokštelės pataisa ar pavaškavimas, tai irgi padidina galutinę kainą. Kainos priklauso ir nuo dantų protezavimą atliekančio specialisto. Kuo didesniais pasiekimais, patirtimi bei žiniomis specialistas gali pasigirti, tuo aukštesni gali būti patys darbo įkainiai.

Užs. Nr. 89

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą